Дублери Ворскли також обіграли МФМ, Ісенко пропустив тільки з пенальті

Молодіжна команда Ворскли на зборах у Туреччині провела ще один контрольний матч. У зустрічі з нігерійським МФМ полтавці забили на один гол більше — 2:1

Нігерійська команда МФМ продовжує тестувати молодіжні колективи українських клубів. Нагадаємо, що попередні побачення закінчувалися для африканців з перемінним успіхом: після перемоги над львівським Рухом (2:1) була поразка від київського Динамо (0:2).

Ворсклі нігерійці теж поступилися, хоча й змогли зрівняти рахунок. Відкрив його на 21-й хвилині 19-річний півзахисник Даніїл Сємілєт, та за 5 хвилин гравці МФМ заробили пенальті й переграли з точки Павла Ісенка.

Утім, ще до перерви 19-річний форвард Дмитро Мамро забив другий, як виявилося, переможний гол.

Ворскла мчить в атаку. Фото vorskla.com.ua.

Ворскла U-21 — МФМ (Нігерія) — 2:1

Голи Ворскли: Сємілєт (21), Мамро (36).

Ворскла U-21: Ісенко — Хрипчук, Павлюк, Пось, Мороховець, Кулаковський, Уляницький, Нестеренко, Амількар, Сємілєт, Мамро.

На заміну виходили: Слуцький, Прус, Черниш, Шамрай, Ямполь, Гладковський, Руденко, Войніков.

Репетиція Молодіжка Колоса програла завершальний спаринг на зборі у Моршині — дублерам Львова із новим тренером (відео)