Май, 2023

Судаков: «Ми довели, хто є чемпіоном і одноосібним лідером чемпіонату України»

Півзахисник донецького Шахтаря Георгій Судаков підбив підсумки чемпіонського сезону. Нагадаємо гірники стали чемпіонами і вже отримали кубок та медалі

Німеччина та Франція розіграють золото Євро 2023 U-17

Увечері, 30 травня, відбулися півфінали Євро 2023 U-17, що проходить в Угорщині. Фіналістами турніру стали збірні Німеччини та Франції

Полісся підписало першого легіонера перед стартом в УПЛ

Житомирське Полісся, яке у новому сезоні буде виступати в УПЛ, уклало 5-річну угоду з воротарем збірної Нігерії U-20 Чіджоке Аніагбосо

Рух U-19 вдруге поспіль виграв юнацький чемпіонат

У передостанньому турі юнацького чемпіонату України Рух U-19 обіграв Чорноморець U-19 (2:0) та гарантував собі чемпіонський титул

Бражко може повернутися до Динамо

Як стало відомо Sport Arena, Динамо запропонує Зорі одного зі своїх футболістів замість півзахисника Володимира Бражка, якого кияни хочуть повернути з оренди

Українська молодіжка проведе спаринг з Ірландією

У рамках підготовки до фінального турніру Євро-2023 (U-21) молодіжна збірна України зустрінеться з ірландськими однолітками

Квартет молодих у складі збірної України на червневі матчі

УАФ опублікувала заявку з 27 футболістів, які викликані до збірної України на три червневі матчі. У списку присутні і молоді виконавці

20-річний хавбек Динамо міг опинитися в іспанській Ла Лізі

Молодий український півзахисник київського Динамо Олександр Яцик міг перейти до чемпіонату Іспанії, де ним цікавилися два клуби елітного дивізіону

Шуранов покинув Нюрнберг і перебрався до Маккабі

21-річний німецько-український нападник Нюрнберга Ерік Шуранов став гравцем Маккабі Хайфи. Сума трансферу склала 1 мільйон євро

Сапутін: «Я вірю в себе та в нашу команду»

Голкіпер Зорі Олександр Сапутін поділився очікуваннями від матчу 28-го туру української Прем’єр-ліги проти донецького Шахтаря