Июль, 2021

20-річний Дубко забиває своїм: Дніпро-1 громить молодь Чорноморця

У матчі другого туру Прем’єр-ліги зустрічалися Чорноморець та Дніпро-1. Гра проходила на Дніпро-Арені. Відзначаємо появу у складах команд сімох гравців з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився розгромною перемогою Дніпра-1 — 3:0

Маріуполь U-19 розібрався з Десною, набивши ще до перерви півдесятка голів (відео)

У заключному на сьогодні матчі 2-го туру юніорської першості Маріуполь на своїй навчально-тренувальній базі приймав Десну. Передостання команда минулого чемпіонату не змогла вчинити спротив, проваливши перший тайм

Минай із 21-річним дебютантом у складі переграє Олександрію

У матчі другого туру Прем’ єр-ліги зустрічалися Минай та Олександрія. Гра проходила на ужгородському стадіоні Авангард. Відзначаємо появу у стартовому складі Миная двох гравців з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився перемогою Миная — 1:0

Мороз випустив на гру з Дніпром-1 аж шістьох молодих

У матчі другого туру Прем’єр-ліги зустрінуться Чорноморець та Дніпро-1. Гра пройде на Дніпро-Арені. Відзначаємо появу у складах команд сімох гравців з реєстру Золотого Таланта

Маріуполь орендував 18-річного хавбека Шахтаря

Чемпіонат U-19, Шахтар, Колос, 8 тур, Денис Шостак 11, 2019

Юний півзахисник Денис Шостак підписав контракт із Маріуполем. Угода розрахована до кінця поточного сезону

За Минай дебютують 21-річний захисник та 19-річний хавбек

У матчі другого туру Прем’єр-ліги зустрінуться Минай та Олександрія. Гра пройде на ужгородському стадіоні Авангард. Відзначаємо появу у стартовому складі Миная двох гравців з реєстру Золотого Таланта

Динамо U-19 стартує у чемпіонаті з перемоги над дебютантом (відео)

У матчі другого туру юнацького чемпіонату України зустрічалися Динамо та Верес. Гра проходила на НТБ Конча-Заспа. Матч завершився перемогою киян — 2:0

Завдяки голу 18-річного нападника Рух U-19 здобуває другу поспіль гостьову перемогу (відео)

У поєдинку 2-го туру юніорського чемпіонату Ворскла на Лтаві приймала Рух. Господарі забити не зуміли, самі ж пропустили, а ось львів’ни у новому сезоні очок ще не втрачали

Нюрнберг із 19-річним Шурановим у складі вдруге поспіль грає внічию

У матчі другого туру Бундесліги 2 зустрічалися Падерборн та Нюрнберг. Поєдинок завершився внічию — 2:2. 19-річний нападник Ерік Шуранов відіграв перший тайм