Апрель, 2023

За Барселону дебютував 15-річний гравець

Вчорашній матч Барселони проти Бетіса (4:0) у рамках 32-го туру чемпіонату Іспанії запам’ятався дебютним матчем за каталонців 15-річного вінгер Ламіна Ямала

Бражко: «Пресинг у Чорноморця досить пристойний»

Центральний хавбек луганської Зорі Володимир Бражко, чий контракт належить Динамо, поділився емоціями після перемоги над Чорноморцем (3:1)

Келсі знову забив за Шахтар у переможному матчі з Колосом

Шахтар у вольовому стилі переграв Колос у 23-му турі чемпіонату України. Одним з голів відзначивсяя 18-річний форвард Кевін Келсі

Молоде тріо принесло перемогу Динамо

Динамо перервало двоматчеву серію без перемог у чемпіонаті. Кияни, у 23-му турі, переграли харківський Металіст з рахунком 3:1

Динамо U-9 виграло турнір у Вінниці

Вихованці ДЮФШ Динамо вікової категорії U-9 (футболісти 2014 року народження) стали переможцями турніру 9, що пройшов у Вінниці

Деніль Кастільо: «Чекаю на початок виступів за клуб із великим нетерпінням та задоволенням»

Вчора 19-річний хавбек Деніль Кастільо офіційно став гравцем Шахтаря. Еквадорець перебрався до українського клубу з еквадорського ЛДУ Кіто

Шахтар підписав молодого еквадорця

Шахтар» офіційно повідомив про підписання контракту з опорним півзахисником ЛДУ Кіто Денілем Кастільо, з яким підписаний контракт до 2028 року

Капінус забив дебютний гол в УПЛ

У матчі 22-го туру чемпіонату України з футболу Львів приймав Металіст 1925 і поступився з рахунком 0:2. Тим самим харків’яни перервали невдалу серію без перемог

Українець віддав два асисти у чемпіонаті Шотландії

У матчі 34 туру третього дивізіону чемпіонату Шотландії Фалкірк Максима Кучерявого на своєму полі обіграв Аллоа з рахунком 3:1

Юніори Динамо переграли Шахтар у чемпіонаті

У матчі Юнацького чемпіонату України Динамо U-19 переграло Шахтар U-19 (3:2) та закріпилося на другому місці у таблиці, продовжуючи переслідувати Рух