Додані хвилини 19-річних: форвард пише історію, Трубіна нарешті пробивають

У 16-му турі Прем’єр-ліги сталися відразу три примітні події. 19-річний нападник Руха Микола Кухаревич (на фото) пізнім голом приніс перемогу своїй команді у грі з Колосом (2:1), його ровесник голкіпер Шахтаря Анатолій Трубін вперше у 2021 році пропустив, а 20-річний нападник Десни Денис Демяненко дебютував на рівні УПЛ

Розповідаємо про основні здобутки кандидатів до молодіжної збірної України у минулому турі.

Безумовно, однією з головних подій у турі став переможний забитий м’яч 19-річного нападника Руха Миколи Кухаревича у грі з Колосом (2:1). Юний форвард не побоявся взяти ініціативу на себе і завдав блискучого удару з далекої відстані, з яким не зміг впоратися Волинець. Цей забитий м’яч на 90+6 хвилині став найбільш пізнім за усю історію УПЛ!

У компенсований час гри із Зорею завершилася суха серія 19-річного голкіпера Шахтаря Анатолія Трубіна. У чотирьох офіційних матчах 2021 року (Колос — 0:0, Маккабі ТА — 2:0, Рух — 2:0, Маккабі ТА — 1:0 ) він не пропустив жодного м’яча. А загалом його суха серія розпочалася ще 5 грудня, на 35-й хвилині зустрічі із Минаєм (1:5). Проте, на 90+4 хвилині гри із Зорею (0:1) 19-річний іранський нападник Аллахяр Сайядманеш здійснив шалений рейд, обіграв захист Шахтаря і відпасував на Іванісеню, який і відправив м’яча у сітку.

Івансеня та прудконогий Аллахяр. Фото Олександр Приходько.

Також варто відзначити дебют на рівні Прем’єр-ліги 20-річного нападника Десни Дениса Демяненка. Олександр Рябоконь випустив молодого нападника у компенсований час гри з Інгульцем (3:0). У нинішньому сезоні Денис зіграв 14 матчів за Десну U-21, у яких забив п’ять м’ячів.

Демяненко готується до дебюту в УПЛ. Фото фейсбук Десни.

Щодо легіонерів, то варто відзначити дебютний гол 21-річного нападника Олімпіка Тадеуса Нкенга. Молодий камерунець, який минулий тур пропускав через дискваліфікацію, забив красивим ударом головою у матчі з Минаєм. Загалом, за два поєдинки у нападника гол+пас.

Окрасою ж туру став вищезгаданий рейд Аллахяра Сайядманеша на 90+4 хвилині гри з Шахтарем. Молодий іранець на шаленій швидкості вибіг в контратаку, увірвався до штрафної та віддав зручний пас на Іванісеню, який переграв Трубіна. Таким чином, Зоря у меншості вирвала перемогу у Шахтаря.

Тадеус Нкенг прицілюється. Фото фейсбук Олімпіка.