19-річний нападник молодіжної збірної вписав своє ім’я в історію УПЛ (відео)

Юний форвард Руха Микола Кухаревич став автором найпізнішого забитого м’яча в історії Прем’єр-ліги. Нагадаємо, що нападник молодіжної збірної України відзначився на 90+6 хвилині гри з Колосом (2:1)

У поєдинку 16-го туру чемпіонату України Колос вдома програв львівському Руху із рахунком 1:2. Микола Кухаревич став автором найбільш пізнього забитого м’яча в історії чемпіонатів України. Нагадаємо, що вирішальний м’яч у ворота Колоса він забив на 6-й компенсованій хвилині матчу.

19-річний нападник Руха на одну хвилину перевершив рекорд УПЛ, встановлений ще 14 років тому грузинським легіонером луганської Зорі Георгієм Челідзе і був повторений потім ще сімома гравцями.

23.02.2020 МАРЛОС Шахтар Десна (д) 90+5’ 1:0

Герой Кухаревич: стадіон у Ковалівці для мене фартовий, два матчі — два голи (відео)