Таловеров відбув дискваліфікацію, та не допоміг Ческе-Будійовіце виграти

У матчі 21-го туру Першої ліги Чехії зустрічалися Богеміанс та Ческе-Будійовіце. Матч завершився результативною нічиєю — 1:1. 20-річний український захисник Максим Таловеров вийшов у стартовому складі

Тренерський штаб Ческе-Будійовіце з перших хвилин випустив 20-річного захисника Максима Таловерова. Максим відіграв 74 хвилини. Нагадаємо, що минулий тур український захисник пропускав через дискваліфікацію.

Всі основні події у матчі відбулися у другому таймі. На 72-й хвилині Бартек вивів Богеміанс уперед. Проте, вже за сім хвилин Коліч з пенальті зрівняв рахунок. У підсумку, матч завершився результативною нічиєю.

Таловеров (№4) не завадив господарям відкрити рахунок. Фото bohemians.cz.

Богеміанс — Ческе-Будійовіце — 1:1

Голи: Бартек (72) — Коліч (79, пенальті).

Ческе-Будійовіце: Ворел — Коліч, Кралік, Таловеров (Мршіч, 75), Сковайса, Гавел, Яворек (Вайс, 68), Валента (Кавос, 87), Альвір, Гавелка, Бранднер.