Два голи за дві хвилини: 18-річний хавбек дебютував за Шахтар з перемоги (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Шахтар та боснійський Борац. Матч завершився перемогою українців — 2:0. Відзначаємо появу у стартовому складі Шахтаря двох гравців з реєстру Золотого Таланта

Луїш Каштру з перших хвилин випустив: 19-річного воротаря Анатолія Трубіна та 21-річного захисника Вітао. У другому таймі у гру увійшли: 20-річні півзахисники Тете, Маркос Антоніо та Михайло Мудрик, а також 18-річний півзахисник Денис Шостак.

Для Дениса це дебют за основну команду Шахтаря.

Головним героєм першого тайму і матчу в цілому став Коноплянка. Спершу Євген реалізував пас Степаненка й відкрив рахунок, а вже за дві хвилини оформив дубль, зігравши на добиванні після удару Фернандо. 2:0, перерва.

У підсумку, матч завершився впевненою перемогою Шахтаря.

Дебютант Шостак. Фото shakhtar.com.

Шахтар — Борац — 2:0

Голи: Коноплянка (39, 41).

Шахтар (1-й тайм): Трубін — Додо, Вітао, Матвієнко (Хочолава, 32), Ісмаїлі, Степаненко, Марлос, Патрік, Коноплянка, Тайсон, Мораес (Фернандо, 32).

Шахтар (2-й тайм): Пятов — Болбат, Кривцов, Хочолава (Бондар, 61), Корнієнко (Сіпріано, 70), Майкон, Маркос, Шостак (Мудрик, 70), Тете, Соломон, Фернандо (Дентіньо, 61).

Феєрично Видав дубль і пас: 20-річний хавбек долучився до перемоги Дніпра-1