Насилу врятувалися: Львів із 17-річним кіпером у компенсований час вирвав нічию у матчі з латвійцями

У контрольному матчі зустрічалися Львів та латвійька Валмієра. Матч завершився результативною нічиєю — 1:1, причому рятівний гол українці забили аж на четвертій доданій хвилині

Віталій Шумський з перших хвилин не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У другому таймі у гру увійшли: 17-річний воротар Максим Серватяк і 20-річний нападник Артур Ременяк.

Матч розпочався доволі бадьоро. Латвійці небезпечно атакували та в одному з таких випадів уже на 9-й хвилині заробили кутовий удар. Після подачі з флангу рахунок у протистоянні відкрив гравець Валмієри Совс.

Зрівняли львів’яни аж на 90+4 хвилині. Після передачі Альваро відзначився Захарків — 1:1.