Ческе-Будійовіце з молодим українцем у складі вириває перемогу

У матчі 18-го туру Першої ліги Чехії зустрічалися Ческе-Будійовіце та Банік Острава. Матч завершився перемогою господарів — 1:0. Відзначаємо появу у стартовому складі Ческе-Будійовіце 20-річного захисника Максима Таловерова

Тренерський штаб Ческе-Будійовіце з перших хвилин випустив 20-річного захисника Максима Таловерова. Для молодого українця це 15-та поява на полі у нинішньому сезоні. У другому таймі у гру увійшов 20-річний півзахисник Матей Валента.

Долю зустрічі вирішив забитий м’яч на 84-й хвилині. Відзначився досвідчений півзахисник Матей Мршіч — 1:0.

З м’ячем Максим Таловеров. Фото dynamocb.cz.

Ческе-Будійовіце — Банік Острава — 1:0

Гол: Мршіч (84).

Ческе-Будійовіце: Дробни — Сковайса, Таловеров, Кралік, Коліч — Яворек, Кавос, Мршіч, Бранднер (Ледецки, 77), Екпай (Мезарош, 63) — Альвір (Валента,89).

Detail zápasu SK Dynamo České Budějovice — FC Baník Ostrava | FORTUNA:LIGA

Після 18-ти турів Ческе-Будійовіце з 28-ма очками посідає 5 місце.

Посприяв Кане голом долучився до перемоги Ворскли в останньому турецькому спарингу (відео)