Кане голом долучився до перемоги Ворскли в останньому турецькому спарингу (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Ворскла та чорногорська Зета. Матч завершився перемогою полтавців — 2:1. Відзначаємо забитий м’яч 20-річного захисника Ібрахіма Кане

Юрій Максимов з перших хвилин випустив: 20-річних захисників Ібрахіма Кане та Наджееба Якубу. У другому таймі у гру увійшов 20-річний півзахисник Георгій Цитаішвілі.

Пропустивши гол в самому дебюті зустрічі, полтавці змогли відігратися. Відзначився 20-річний Ібрахім Кане.

Наприкінці матчу Челядін пробивав по воротах, м’яч влучив у Щербака, Дмитро трохи підправив траєкторію, чим спантеличив воротаря — 2:1.

У підсумку, Ворскла завершує збори на мажорній ноті.

Ворскла — Зета — 2:1

Голи Ворскли: Кане (29), Щербак (83).

Ворскла: Різник — Альюн, Яворський, Чеснаков, Пердута, Пуцлін, Тілль, Кане, Якубу, Степанюк, Кулач.

У другому таймі на заміну виходили: Луізао, Сапай, Ребенок, Скляр, Челядін, Щербак, Цитаішвілі.

Два нулі Дублери Ворскли й Шахтаря не балували голами Ротаня й Петракова (відео)