Помилка голкіпера й пенальті від капітана: юніори Руха переграли Динамо (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Динамо U-19 та Рух U-19. Матч завершився перемогою львівської команди — 2:0. Відзначаємо забиті м’ячі 16-річного півзахисника Івана Варфоломєєва та 17-річного півзахисника Марка Сапуги

У першому таймі кияни володіли ініціативою, але пропустили перед самою перервою. Варфоломєєв наважився на дальній удар метрів із 35-ти, заставши голкіпера Динамо зненацька.

Закріпили свою перевагу гравці Руха в середині другого тайму. На 69-й хвилині підопічні Віталія Пономарьова та Григорія Баранця заробили право на 11-метровий удар. Захисник Динамо не за правилами зіграв проти Непейпієва — пенальті. Вирок рефері впевнено реалізував Марко Сапуга.

Динамо U-19 — Рух U-19 — 0:2

Голи: Варфоломєєв (45+1), Сапуга (71, пенальті).

Динамо U-19: Ігнатенко (Тугай, 46) — Малиш (Мащенко, 30), Західний (Дячук, 46), Філатов (Романчук, 46), Бенедюк (Малиш, 61), Вуанту (Ганжола, 46; Яцик, 70), Мельниченко (Скрипник, 70), Пастух (Царенко, 70), Велетень (Ісадченко, 70), Кілєвой (Єременко, 70), Блізніченко (Приходько, 46; Попов, 70).

Рух U-19: Герета — Холод, Савчук, Роман (Важинський, 77), Лень (Кітела, 72), Русяк (Бучакчийський, 58), Варфоломєєв, Підгурський (Сапуга, 62), Шостак, Федурко (Непейпієв, 53), Квасниця (Рогачов, 65).