Цитаішвілі: ще не в тій формі, щоб постійно гольові паси роздавати

20-річний півзахисник Ворскли Георгій Цитаішвілі поділився своїми враженнями від дебюту за полтавську команду. Нагадаємо, що молодий хавбек відзначився асистом у матчі проти Балкан (Косово) — 1:2

Новачок Ворскли Георгій Цітаішвілі, якого орендували у київського Динамо, зіграв один тайм у контрольному матчі проти Балкан (Косово), встигнувши зробити результативну передачу.

«Мені ще дещо потрібно зрозуміти гру Ворскли, форму набрати. Можу сказати, що радий, зігравши хоча б 45 хвилин в контрольному матчі. Мій асист? Я ще не готовий, ще не та форма, щоб постійно віддавати результативні передачі. Вийшло зараз — і добре», — зізнався Цітаішвілі.

У поточному чемпіонаті УПЛ Цитаішвілі зіграв за Динамо у чотирьох матчах, виходячи на заміну. У чемпіонаті U-21 провів два поєдинки, забив один гол.

З ходу — два: 20-річний новачок Олімпіка феєрить у дебютному матчі (відео)