Маріуполь із голами молодих здобув вольову перемогу над австрійцями

Підопічні Олександра Бабича перемогою завершили свій перший спаринг на другому навчально-тренувальному зборі. Українська команда проявила характер, змогла перевернути хід хустрічі і перемогла ФК Стріпфінг (3:2), поступаючись по ходу зустрічі 0:2. Чудово проявили себе молоді Кулаков та Топалов

У цьому матчі отримали свій шанс такі молоді гравці: 21-річний захисник Владислав Биков, 21-річний півзахисник Ілля Путря, 20-річний захисник Микита Петерман, 19-річний півзахисник Олексій Кащук, 20-річний захисник Віктор Корнієнко та 18-річний нападник Станіслав Біблик.

На 62-й хвилині на полі з’явилися: 21-річний півзахисник Максим Чех, 21-річний півзахисник Дмитро Топалов та 20-річний нападник Андрій Кулаков.

Топалов утікає від австрійця. Фото fcmariupol.com.

Як повідомляє офіційний сайт Маріуполя, підопічні Бабича володіли ініціативою із перших хвилин, проте українську команду підвела реалізація. Натомість, австрійці свої моменти використали й забили 2 м’ячі. Після пропущених голів азовці активізувалися і зуміли перевернути хід зустрічі. Спочатку зрівняли рахунок, а потім і вирвали перемогу. Забивали Чурко з пенальті, Кулаков та Топалов.

Маріуполь — Стріпфінг (Австрія) — 3:2

Голи: В’ячеслав Чурко (55, пенальті), Андрій Кулаков (80), Дмитро Топалов (90) — Сулімані (30), Хейнікер (49).

Маріуполь: Поспєлов — Дава, Сагуткін, Биков, Путря, Петерман, Ігнатенко, Кащук, Корнієнко, Чурко, Фомін (Біблик, 33).

З 62 хвилини: Поспєлов — Чоботенко, Яворський, Тищенко, Полегенько, Чех, Мишньов, Федорчук, Горбунов, Топалов, Кулаков.