Олександрія солідно перемогла болгарський Левські

Підопічні Володимира Шарана у контрольному матчі на турецькому зборі обіграли Левські (2:1). Українська команда виглядала досить впевнено, що засвідчує правильність підготовки команди до весняної частини сезону

У цьому матчі тренерський штаб української команди надав шанс проявити себе перспективній молоді. У стартовому складі з’явилися: 21-річні захисники Владислав Бабогло та Роман Вантух.

У другому таймі вийшли: 22-річний голкіпер молодіжної збірної України Олег Білик, 19-річний захисник Олександр Мельник та 19-річний півзахисник Максим Івахно.

Бабогло (№4), Вантух (№47) і партнери проти одного болгарина. Фото і відео: офіційний сайт ФК Левські.

Як повідомляє офіційний сайт клубу, олександрійці у першому таймі володіли ініціативою і це принесло підопічним Шарана свої плоди. На 33-й хвилині рахунок у матчі відкрив Сітало. У другій половині зустрічі Задерака подвоїв перевагу української команди.

Під кінець зустрічі гравці Левські скоротив відставання у рахунку, але на більше болгарський колектив не спромігся.

Олександрія — Левські (Болгарія) — 2:1

Голи: Сітало (33), Задерака (60) Костов (76, пенальті).

Олександрія (1-й тайм): Паньків — Мірошніченко, Дубра, Бабогло, Лучкевич, Вантух, Грицук, Третьяков (Задерака, 31), Гречишкін, Гордієнко, Сітало.

Олександрія (2-й тайм): Білик Пашаєв, Шендрік, Мельник, Стецьков, Банада, Довгий, Протасов (Івахно, 80), Задерака (Мишенко, 61), Безбородько, Запорожан.

Левські: Міятович Міланов (Лозев), Рейш (Райнов), Ейолфсон, Горанов, Славчев (Нашименто), Тіам, Мазурек (Найденов), Пауліньо (Димитров), Іванов (Спіерінгс), Алар (Костов).