Зоря громить Ордабаси, забиває і Циганикс

У своїй дебютній грі на другому навчально-тренувальному зборі у Туреччині луганська Зоря здобула впевнену перемогу над ФК Ордабаси із Казахстану 3:0

У старті на гру вийшли 22-річний гравець збірної України U-21 Євген Чеберко та 21-річний Богдан Лєднєв.

З 62-ї хвилини Віктор Скрипник надав шанс проявити себе чотирьом півзахисникам: 20-річному Володимиру Білоцерковцю, 21-річному Максиму Луньову і 19-річним Артему Мильченку з Дмитром Піддубним.

Наприкінці першого тайму Владислав Кабаєв відкрив рахунок. Він же на початку другого тайму подвоїв перевагу своєї команди, а крапку у матчі поставив латвійський новачок Андрейс Циганікс.

Як повідомляє офіційний сайт клубу, свою наступну гру підопічні Скрипника проведуть 9-го лютого. Українці зіграють із  Фламуртарі.

Зоря — Ордабаси (Казахстан) — 3:0

Голи: Кабаєв (44, 50), Циганікс (75).

Зоря: Махарадзе (Василь) — Тимчик, Чеберко, Іванісеня, Михайличенко, Цвек, Юрченко, Лєднєв, Хомченовський, Кабаєв, Перович.

З 62-ї хвилини: Василь — Вернидуб, Громов, Луньов, Циганікс, Чайковський, Кочергін, Хомченовський, Білоцерковець, Піддубний, Мильченко.