Еліт ліга ДЮФЛУ U-15: хет-трик Гармаша із Шахтаря та впевнена перемога ДЮФК Чорноморець

Відбулися матчі восьмого туру Еліт ліги ДЮФЛУ у віковій категорії U-15 (футболісти 2007 року народження). До вашої уваги всі результати минулого туру, а також огляд найцікавіших протистоянь. Відзначаємо три нульові нічиї у всіх матчах туру

Група 1

Динамо та Шахтар здобули впевнені перемоги у восьмому турі. Кияни забили два м’ячі у ворота ДЮСШ-26. Підопічні Юрія Дмитруліна та Євгена Лозинського вийшли вперед вже в середині першого тайму — на 19-й хвилині результативним ударом після подачі штрафного відзначився Богдан Редушко. А на 10-й хвилині другої половини зустрічі всі питання щодо переможця поєдинку зняв Назар Михайленко — також після стандарту. До фінального свистка динамівці утримували ігрову перевагу, втіливши її у три зароблені очки.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Шахтар у домашньому матчі познущався над Волинню — 6:1. За гірників забивали: Форманюк, Стрільчук, Сорока та тричі Гармаш.  Шахтар випереджає Динамо на шість очок, проте гірники зіграли на одну гру більше.

У ще одному матчі групи ОК ім. І. Піддубного переграв ДЮСШ Тернопіль — 2:1.

Фото фейсбук ОКІП.

Матч 10 туру

20.10.2021

Шахтар (Донецьк) — ДЮСШ-26 (Київ) — 5:0 (відео)

8 тур

23.10.2021

ДЮСШ-26 (Київ) — Динамо (Київ) — 0:2 (відео)

Шахтар (Донецьк) — Волинь (Луцьк) — 6:1 (відео)

ДЮСШ ФА Тернопіль — ОК ім. І. Піддубного (Київ) — 1:2 (відео)

Динамо (Київ) — Шахтар (Донецьк)

Волинь (Луцьк) — ОК ім. І. Піддубного (Київ).

Група 2

Лідер групи ДАФ Дніпро втратив очки у матчі з ФА Арсенал. Як і у першому двобої цих команд, була зафіксована нічия, але на цей раз без голів. При цьому нагоди забити були як у дніпрян, так й у киян, але взагалі нічия —  справедливий підсумок.

Цією осічкою прямого конкурента скористався Металіст, який переграв ДЮСШ Атлет — 2:0. Харків’яни тепер відстають від лідера на два очки.

Фото фейсбук Атлета.

У ще одному матчі групи Барса та Зміна-Оболонь також м’ячів не забивали.

8 тур

23.10.2021

ДЮСШ Атлет (Київ) — Металіст (Харків) — 0:2 (відео)

ДАФ Дніпро — ФА Арсенал (Київ) — 0:0 (відео)

Барса (Суми) — Зміна-Оболонь (Київ) — 0:0 (відео)

30.10.2021

ФА Арсенал (Київ) — Зміна-Оболонь (Київ)

Металіст (Харків) — ДАФ Дніпро

ДЮСШ Атлет (Київ) — Барса (Суми).

Група 3

У центральному матчі туру ДЮФК Чорноморець розгромив ДЮСШ Металург (3:0) і збільшив перевагу від запоріжців до восьми очок.

Лідер групи ДВУФК впевнено переграв ФК Маріуполь — 2:0. У дніпрян перед дев’ятим туром запас у три очки над ДЮФК Чорноморець.

У ще одному матчі групи Інтер розгромив Чорноморець — 3:0. Ця перемога дозволила команді із Дніпра залишити останнє місце.

8 тур

23.10.2021

ДЮСШ Металург (Запоріжжя) — ДЮФК Чорноморець (Одеса) — 0:3 (відео)

ДВУФК (Дніпро) — ФК Маріуполь — 2:0 (відео)

24.10.2021

Інтер (Дніпро) — Чорноморець (Одеса) — 3:0 (відео)

ФК Маріуполь — Чорноморець (Одеса)

ДЮФК Чорноморець (Одеса) — ДВУФК (Дніпро)

ДЮСШ Металург (Запоріжжя) — Інтер (Дніпро).

Група 4

У лідируючій групі перестановок після восьмого туру не відбулося. АФ Рух приймав ФК Львів. Матч команди завершили без голів. Також нічиєю, проте вже результативною завершили свою гру СДЮСШОР Прикарпаття та Мункач — 2:2.

У ще одному матчі групи ВІК-Волинь переграла УФК-Карпати — 2:0. Ця перемога дозволила команді із Володимира-Волинського наблизитися до групи лідерів.

Фото фейсбук Руху.

8 тур

23.10.2021

ВІК-Волинь (Володимир-Волинський) — УФК-Карпати (Львів) — 2:0 (відео)

АФ Рух (Львів) — ФК Львів — 0:0 (відео)

СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) — Мункач (Мукачево) — 2:2 (відео)

УФК-Карпати (Львів) — АФ Рух (Львів)

ВІК-Волинь (Володимир-Волинський) — СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ).

Табло Всі результати 8 туру та турнірні таблиці в Еліт лізі юнацького чемпіонату України ДЮФЛУ U-17