Відбулися матчі восьмого туру Еліт ліги ДЮФЛУ у віковій категорії U-17 (футболісти 2005 року народження). До вашої уваги всі результати минулого туру, після якого в одній групі вже визначився переможець
Група 1
Динамо та Шахтар познущалися над своїми суперниками, забивши 11 (!) м’ячів на двох і пропустивши всього один. Шахтар випереджає Динамо та три очки, проте у киян є гра у запасі, адже гірники посеред минулого тижня встигли провести матч 10 туру, в якому розтрощили столичну ДЮСШ-26.
Визначальним у розподілі місць на чолі турнірної таблиці може стати двобій між Динамо та Шахтарем у 9 турі.
Матч 10 туру
20.10.2021
Шахтар (Донецьк) — ДЮСШ-26 (Київ) — 7:0
8 тур
23.10.2021
ДЮСШ-26 (Київ) — Динамо (Київ) — 1:4
Шахтар (Донецьк) — Волинь (Луцьк) — 7:0
ДЮСШ ФА Тернопіль — ОК ім. І. Піддубного (Київ) — 1:1
Команда | І | В | Н | П | М | О | |
1 | Шахтар (Донецьк) | 9 | 8 | 1 | 0 | 39—6 | 25 |
2 | Динамо (Київ) | 8 | 7 | 1 | 0 | 46—7 | 22 |
3 | Волинь (Луцьк) | 8 | 2 | 2 | 4 | 10—23 | 8 |
4 | ОК ім. І. Піддубного (Київ) | 8 | 2 | 2 | 4 | 9—20 | 8 |
5 | ДЮСШ-26 (Київ) | 9 | 1 | 1 | 7 | 6—31 | 4 |
6 | ДЮСШ ФА Тернопіль | 8 | 0 | 3 | 5 | 7—30 | 3 |
9 тур
30.10.2021
Волинь (Луцьк) — ОК ім. І. Піддубного (Київ)
Динамо (Київ) — Шахтар (Донецьк)
ДЮСШ-26 (Київ) — ДЮСШ ФА Тернопіль
10 тур
03.11.2021
ОК ім. І. Піддубного (Київ) — Динамо (Київ)
06.11.2021
ДЮСШ ФА Тернопіль — Волинь (Луцьк).
Група 2
Лідери групи у восьмому турі очок не втрачали. ФА Арсенал опустився на четверте місце, а на третю позицію піднялася Барса, яка здолала Зміну-Оболонь.
8 тур
23.10.2021
ДЮСШ Атлет (Київ) — Металіст (Харків) — 0:2
ДАФ Дніпро — ФА Арсенал (Київ) — 5:1
Барса (Суми) — Зміна-Оболонь (Київ) — 2:1
Команда | І | В | Н | П | М | О | |
1 | ДАФ Дніпро | 8 | 5 | 2 | 1 | 21—7 | 17 |
2 | Металіст (Харків) | 8 | 5 | 2 | 1 | 13—6 | 17 |
3 | Барса (Суми) | 8 | 3 | 3 | 2 | 13—12 | 12 |
4 | ФА Арсенал (Київ) | 8 | 3 | 1 | 4 | 19—19 | 10 |
5 | Зміна-Оболонь (Київ) | 8 | 1 | 3 | 4 | 8—12 | 6 |
6 | ДЮСШ Атлет (Київ) | 8 | 0 | 3 | 5 | 5—23 | 3 |
9 тур
30.10.2021
ФА Арсенал (Київ) — Зміна-Оболонь (Київ)
Металіст (Харків) — ДАФ Дніпро
ДЮСШ Атлет (Київ) — Барса (Суми)
10 тур
06.11.2021
Барса (Суми) — ФА Арсенал (Київ)
Зміна-Оболонь (Київ) — Металіст (Харків)
ДАФ Дніпро — ДЮСШ Атлет (Київ).
Група 3
У головному матчі туру ДВУФК розбив Маріуполь і гарантував собі першу сходинку в турнірній таблиці на першому етапі. Третя команда групи ДЮСШ Металург несподівано втратила очки у протистоянні з аутсайдером.
8 тур
23.10.2021
ДЮСШ Металург (Запоріжжя) — ДЮФК Чорноморець (Одеса) — 1:1
ДВУФК (Дніпро) — ФК Маріуполь — 3:0
24.10.2021
Інтер (Дніпро) — Чорноморець (Одеса) — 1:1
Команда | І | В | Н | П | М | О | |
1 | ДВУФК (Дніпро) | 8 | 7 | 1 | 0 | 15—3 | 22 |
2 | ФК Маріуполь | 8 | 4 | 3 | 1 | 20—7 | 15 |
3 | ДЮСШ Металург (Запоріжжя) | 8 | 4 | 2 | 2 | 15—13 | 14 |
4 | Чорноморець (Одеса) | 8 | 1 | 3 | 4 | 10—14 | 6 |
5 | Інтер (Дніпро) | 8 | 1 | 2 | 5 | 7—18 | 5 |
6 | ДЮФК Чорноморець (Одеса) | 8 | 0 | 3 | 5 | 4—16 | 3 |
9 тур
30.10.2021
ФК Маріуполь — Чорноморець (Одеса)
ДЮФК Чорноморець (Одеса) — ДВУФК (Дніпро)
ДЮСШ Металург (Запоріжжя) — Інтер (Дніпро)
10 тур
06.11.2021
Інтер (Дніпро) — ФК Маріуполь
Чорноморець (Одеса) — ДЮФК Чорноморець (Одеса)
ДВУФК (Дніпро) — ДЮСШ Металург (Запоріжжя).
Група 4
Вперше у сезоні втратили очки футболісти УФК-Карпати, які на виїзді зіграли внічию з ВІК-Волинню. Дебютну у сезоні перемогу здобула СДЮСШОР Прикарпаття і одразу залишила останню позицію у групі.
8 тур
23.10.2021
ВІК-Волинь (Володимир-Волинський) — УФК-Карпати (Львів) — 0:0
АФ Рух (Львів) — ФК Львів — 0:0
СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) — Мункач (Мукачево) — 3:2
Команда | І | В | Н | П | М | О | |
1 | УФК-Карпати (Львів) | 8 | 7 | 1 | 0 | 22—1 | 22 |
2 | Мункач (Мукачево) | 8 | 5 | 1 | 2 | 19—10 | 16 |
3 | АФ Рух (Львів) | 8 | 3 | 3 | 2 | 14—7 | 12 |
4 | ВІК-Волинь (Володимир-Волинський) | 8 | 2 | 2 | 4 | 8—11 | 8 |
5 | СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) | 8 | 1 | 1 | 6 | 7—35 | 4 |
6 | ФК Львів | 8 | 0 | 4 | 4 | 4—10 | 4 |
9 тур
30.10.2021
ФК Львів — Мункач (Мукачево)
УФК-Карпати (Львів) — АФ Рух (Львів)
ВІК-Волинь (Володимир-Волинський) — СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ)
10 тур
06.11.2021
СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) — ФК Львів
Мункач (Мукачево) — УФК-Карпати (Львів)
АФ Рух (Львів) — ВІК-Волинь (Володимир-Волинський).
Еліт ліга U-17: феєрична перемога Динамо та сьома поспіль звитяга УФК-Карпат
Яке місце у відборі Євро-2023 (U-21) в групі 8 посяде молодіжна збірна України?
- Перше (32%, 328 голосов)
- Друге (30%, 305 голосов)
- Третє (16%, 165 голосов)
- Шосте (10%, 100 голосов)
- Четверте (8%, 83 голосов)
- П'яте (3%, 34 голосов)
Всего проголосовало: 1 015