Еліт ліга U-17: феєрична перемога Динамо та сьома поспіль звитяга УФК-Карпат

Відбулися матчі сьомого туру Еліт ліги ДЮФЛУ у віковій категорії U-17 (футболісти 2005 року народження). До вашої уваги всі результати минулого туру та огляд найцікавіших протистоянь. Відзначаємо чотири забиті м’ячі Дмитрія Кремчаніна із київського Динамо у ворота ДЮСШ ФА Тернопіль

Група 1

Лідери групи здобули впевнені перемоги, набивши у ворота суперників аж 11 (!) м’ячів. Відзначаємо яскраву перемогу Динамо над ДЮСШ ФА Тернопіль — 9:1. За киян забивали: Грохольський, Дзень (двічі), Кремчанін (чотири), Бойченюк, Кроловець.

Шахтар здолав ОК ім.І. Піддубного — 2:0. Забивали: Деркач та Дубровний.

Фото фейсбук ОКІП.

Завдяки перемозі над ДЮСШ-26 луцька Волинь вийшла на третє місце. Лучани здолали свого суперника із рахунком 4:1.

Таким чином, після семи турів у Динамо та Шахтаря по 19 очок.

7 тур

13.10.2021

Динамо (Київ) – ДЮСШ ФА Тернопіль – 9:1 (відео)

16.10.2021

ОК ім. І. Піддубного (Київ) — Шахтар (Донецьк) — 0:2 (відео)

Волинь (Луцьк) — ДЮСШ-26 (Київ) — 4:1 (відео)

Шахтар (Донецьк) — ДЮСШ-26 (Київ)

ОК ім. І. Піддубного (Київ) — Динамо (Київ)

06.11.2021

ДЮСШ ФА Тернопіль – Волинь (Луцьк).

Група 2

Лідер групи ДАФ Дніпро втратив залікові пункти у матчі зі Зміною-Оболонь. Поєдинок завершився внічию — 1:1.  Цією осічкою суперника скористався Металіст, який обіграв Барсу — 2:1. Таким чином, у лідерів групи зараз по 14 очок.

ФА Арсенал знищив ДЮСШ Атлет — 7:0. Початок погрому поклав Тіщенко. Хавбек замкнув подачу з флангу від Коломійця. Арсенал мав перевагу, але забити ще раз не вдавалося. Той же Тіщенко змарнував одну нагоду. Але у середині тайму голи прийшли. Цього разу відзначилися захисники —  Сакач та Бондаренко, хлопці вдало замикали подачі від кутового прапорця. А під завісу першого тайму гол на свій рахунок записав Білецький. Він вдало в один дотик перекинув голкіпера після передачі з флангу.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

У другому таймі дубль на свій рахунок записав Педченко. Форвард чудово продемонстрував себе у штрафному майданчику. А між цими двома голами втиснувся гол Тіщенка — теж після прострілу вздовж воріт.

7 тур

16.10.2021

Зміна-Оболонь (Київ) — ДАФ Дніпро — 1:1 (відео)

ФА Арсенал (Київ) — ДЮСШ Атлет (Київ) — 7:0 (відео)

Металіст (Харків) — Барса (Суми) — 2:1 (відео)

Група 3

Лідер групи ДВУФК у виїзному матчі здолав Чорноморець — 2:1. Відзначаємо нічию головного переслідувача лідера — Маріуполя. Азовці та ДЮСШ Металург м’ячів в очному протистоянні не забивали. Після сьомого туру перше та друге місце відділяють вже чотири очки.

Фото chernomorets.odessa.ua.

У ще одному матчі групи ДЮФК Чорноморець та Інтер теж розписали мирову — 1:1.

7 тур

16.10.2021

Чорноморець (Одеса) — ДВУФК (Дніпро) — 1:2 (відео)

ФК Маріуполь — ДЮСШ Металург (Запоріжжя) — 0:0 (відео)

ДЮФК Чорноморець (Одеса) — Інтер (Дніпро) — 1:1 (1 тайм, 2 тайм)

23.10.2021

ДЮСШ Металург (Запоріжжя) — ДЮФК Чорноморець (Одеса)

ДВУФК (Дніпро) — ФК Маріуполь

24.10.2021

Інтер (Дніпро) — Чорноморець (Одеса).

Група 4

Продовжили свою вдалу серію гравці УФК-Карпати, які здобули вже сьому поспіль перемогу. Зараз вони розбили СДЮСШОР Прикарпаття — 5:0. Колектив із Івано-Франківська має всього один заліковий пункт. Відзначимо, що львів’яни тепер випереджають Мункач на п’ять очок, адже команда із Мукачевого у сьомому турі розписала безгольову мирову із АФ Рух.

У ще одному матчі групи ФК Львів поступився ВІК-Волині — 1:2. За Львів забив Михавко, а у складі суперника відзначилися Грицук та Сидун.