Перша ліга U-19: фантастичні матчі у Києві та Куликові — 14 голів на чотирьох

Відбулися матчі сьомого туру чемпіонату U-19 серед команд першої ліги: у третій і четвертій групах завершилася осіння програма змагань. Проект Золотий Талант розповідає про результати туру. Відзначаємо гольові нічиї у матчах  Зміни-Оболонь та КДЮСШ-15 Київ (3:3) та ФК Куликів і КЗ ДЮСШ Буковина (4:4)

Група 1

Зміна-Оболонь та КДЮСШ-15 Київ подарували глядачам справжнє свято футболу. Феєрична гра завершилася внічию — 3:3.

Лідер групи Любомир без проблем переграв СДЮСШОР Полісся — 2:0.

Відзначимо впевнену перемоги ФА Арсенал над ДЮСШ-26 Київ — 4:1. За Арсенал забивали: Нєкіфоров, Пазиніч та двічі Гупаленко. За ДЮСШ-26 забив Чернов з пенальті.

ДЮСШ-1 Київ та Ніка розписали мирову — 1:1. У ще одному матчі групи КДЮСШ Чемпіон переграла Центр Спорту Фаворит — 3:2.

7 тур

20.10.2021

КДЮСШ Чемпіон (Київ) — Центр Спорту Фаворит (Бориспіль) — 3:2

ДЮСШ-26 Київ — ФА Арсенал (Київ) — 1:4 (відео)

Зміна-Оболонь (Київ) — КДЮСШ-15 (Київ) — 3:3 (1 тайм, 2 тайм)

ДЮСШ-1 Київ — Ніка (Київ) — 1:1 (відео)

СДЮСШОР Полісся (Житомир) — Любомир (Ставище) — 0:2 (відео)

27.10.2021

КДЮСШ Чемпіон (Київ) — СДЮСШОР Полісся (Житомир)

Любомир (Ставище) — ДЮСШ-26 (Київ)

ФА Арсенал (Київ) — Зміна-Оболонь (Київ)

КДЮСШ-15 (Київ) — ДЮСШ-1 (Київ)

Центр Спорту Фаворит (Бориспіль) — Ніка (Київ).

Група 2

Дуже щільним є розподіл команд у цій групі: лідер випереджає четверту команду всього на два очки.

Досить несподівано втратили залікові пункти футболісти ДЮСШ ФА Кривбас. Криворіжці на виїзді поступилися Коледжу ім. С. Бубки — 1:2. Перший тайм завершився без голів. На другий команда Віценця вийшла більш сконцентрованою та налаштованою на бій. Криворіжці не давали господарям грати навіть на їх половині поля. Так під час чергової атаки на 58 хвилині, подачу з флангу від Мусолітіна завершив Максим Мисляй:  півзахисник в прямому сенсі слова увірвався у воротарську площу та завершив подачу ударом головою — 0:1.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Футболісти Кривбаса могли забити ще раз на 65 хвилині, але фортуна була на боці господарів поля, —  поперечина врятувала від другого голу. Вийшовши з захисту господарі поля почали грати у відкритий футбол: так на 72 хвилині, створивши тільки другу небезпечну атаку після перерви, зрівняли рахунок — 1:1. Забив Максим Жульченко.

На 85 хвилині Володимир Вілівальд, відводячи небезпеку від воріт Волкова порушив правила у власному штрафному, за що отримав червону картку, й арбітр вказав на 11 метрів, пенальті забив Артур Ібраєв — 2:1.

Осічкою Кривбаса скористалися його конкуренти: Ворскла переграла Барсу — 3:1, а ДЮСШ-1-Кривбас-84 здолала СК Краматорськ — 4:0.

Відзначаємо перемогу Майстрів м’яча на ДЮСШ ім. І. Горпинка — 3:1.

У ще одному матчі групи ХФКС переграв Авангард — 2:1.

7 тур

20.10.2021

Авангард (Лозова) — ХФКС (Харків) — 1:2

Барса (Суми) — ДЮФШ ФК Ворскла (Полтава) — 1:3 (відео)

ДЮСШ ім. І. Горпинка (Полтава) — Майстри м’яча (Харків) — 1:3

Коледж ім. С. Бубки (Бахмут) — ДЮСШ ФА Кривбас (Кривий Ріг) — 2:1 (відео)

27.10.2021

Барса (Суми) — ДЮСШ ім. І.Горпинка (Полтава)

Майстер м`яча (Харків) — Коледж ім. С.Бубки (Бахмут)

ДЮСШ ФА Кривбас (Кривий Ріг) — ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг)

СК Краматорськ — Авангард (Лозова)

ДЮФШ ФК Ворскла (Полтава) — ХФКС (Харків).

Група 3

Матчі сьомого туру, який закривав осінню частину змагань, не були багатими на забиті м’ячі. У центральному матчі групи ХФК Пенуел мінімально здолав ДЮФК Чорноморець — 1:0. Ця перемога дозволила ХФК вийти на перше місце.

Цим скористався ДЮФК Атлетик, який на виїзді переграв ДЮСШ Херсон — 2:1. Таким чином, Атлетик наблизився до лідерів на відстань двох очок.

У ще одному матчі групи СК Дніпро мінімально здолав СК Хаджибей — 1:0.

СК Хаджибей (Усатове) — ДЮСШ Херсон

ДЮФК Олімпік (Кропивницький) — СК Дніпро (Черкаси)

ХФК Пенуел (Кривий Ріг) — Зірка (Кропивницький)

ДЮФК Атлетик (Одеса) — ДЮФК Чорноморець (Одеса).

Група 4

Окрасою всього туру став матчу у Куликові, де лідер групи зустрічався з КЗ ДЮСШ Буковина. Двобій завершився з хокейним рахунком — 4:4.

На 25-й хвилині зустрічі господарі поля вигравали з рахунком 2:0. Відзначилися Іван Дачинський та Богдан Сагайдак. Однак вже через 6 хвилин рахунок був нічийним — 2:2 (у буковинців голи на свій рахунок записали Артем Почтар і Богдан Столощук). Зрештою, ще до перерви Василь Шомко знову вивів Куликів уперед.

А вже на початку другої половини зустрічі Іван Ткачик зробив рахунок 4:2 на користь господарів. Наприкінці гри футболісти чернівецького колективу спромоглися зрівняти результат. Спочатку свій третій гол у чемпіонаті забив Олександр Івасюк, а згодом пенальті реалізував кращий бомбардир гостей Іван Оробець. Підсумок матчу — нічия 4:4.

ФСК Чернівці мінімально переграли Галичину — 1:0. Поділля у домашньому матчі здолало Прикарпаття —  2:1.

ФК Угорники — ФСК Чернівці

Поділля (Хмельницький) — ФСК Кристал (Чортків)

ФК Куликів — Прикарпаття (Івано-Франківськ)

Галичина (Львів) — КЗ ДЮСШ Буковина (Чернівці)

Справжній джокер: 21-річний Приходько забиває за Кривбас у другому матчі поспіль, виходячи на заміну