Справжній джокер: 21-річний Приходько забиває за Кривбас у другому матчі поспіль, виходячи на заміну

У матчі 15-го туру Першої ліги зустрічалися Полісся та Кривбас. Поєдинок завершився перемогою Кривбаса — 2:1. Відзначаємо забитий м’яч 21-річного хавбека Кривбаса Кліма Приходька

У заявці Полісся не було жодного молодого гравця.

Тренерський штаб Кривбаса залишив молодь у запасі. У другому таймі у гру увійшли: 21-річний хавбек Клім Приходько та 19-річний хавбек Данило Полонський.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Першими забили гості: на 10 хвилині матчу відзначився Олексій Хобленко. На 69 хвилині перевагу гостей подвоїв Клім Приходько. Молодий хавбек пробив у дотик після асисту Дебелка. Для голу Приходьку знадобилося всього три хвилини. Відзначимо, що вихованець Шахтаря забив і в попередьому поєдинку Кривбаса (3:0 із Краматорськом), вийшовши на поле з лави запасних на 66-й хвилині.