Еліт ліга ДЮФЛУ: Динамо U-15 вперше у сезоні пропускає і програє головному конкуренту (відео)

У матчі четвертого туру Еліт ліги ДЮФЛУ серед команд U-15 (футболісти 2007 року народження) зустрічалися Динамо та Шахтар. Гра проходила у Щасливому, на Княжій Арені. Матч завершився мінімальною перемогою Шахтаря — 1:0

З перших хвилин команди діяли на зустрічних курсах, і незважаючи на те, що до перерви забитих м’ячів не було, нудною гру назвати було важко. Більше того, перед перервою біло-сині отримали право на пенальті, коли воротар біля лицьової лінії збив Редушка, але Попов із 11-метрової позначки пробив повз ворота.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Після перерви так само могли забивати як господарі, так і гості, але удача все ж посміхнулася гірникам. За п’ять хвилин до завершення основного часу Стрільчук наважився на удар з-за меж штрафного і це стало несподіванкою для голкіпера Петренка, який пропустив м’яча, що летів під поперечину.

У підсумку, перший пропущений м’яч Динамо в нинішньому сезоні й перша поразка.

Шахтар U-15 — Динамо U-15 — 1:0

Гол: Стрільчук (65).

На 33-й хвилині Попов не реалізував пенальті (повз ворота).

Шахтар: Вихрищук — Стрільчук, Дейнека, Мартюк, Бойко, Сорока, Кривцов, Леута (Ніколенко, 50), Оличенко, Ухань (Діденко, 62), Гармаш.

Динамо: Петренко — Рибак, Човголенко, Білий, Дехтяр, Озимай, Драган, Редушко, Губенко (Букатий, 43), Ільченко (Варивода, 55), Попов (Богданов, 47).

Еліт ліга ДЮФЛУ: Шахтар U-17 та Динамо влаштували справжню зарубу (відео)