Шахтар з голами Траоре й Тете і асистом Мудрика громить Верес

У  матчі дев’ятого туру Прем’єр-ліги зустрічалися Шахтар та Верес. Гра проходила на київському НСК Олімпійський. Відзначаємо появу у стартовому складі Шахтаря п’ятьох гравців з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився перемогою Шахтаря — 4:1. Звертаємо увагу на забиті м’ячі  21-річного хавбека Тете та 20-річного нападника Лассіни Траоре

Роберто Де Дзербі довірив місце у старті: 21-річному захиснику Вітао, 21-річним хавбекам Маркосу Антоніо, Тете та Артему Бондаренку, а також 20-річному нападнику Данилу Сікану.

У запасі залишилися: 20-річний голкіпер Анатолій Трубін, 20-річний хавбек Михайло Мудрик та 20-річний нападник Лассіна Траоре.

У заявці Вереса не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланта.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

На 22-й хвилині гірники відкрили рахунок. Марлос прострілив, а Мірошник зрізав м’яча у власні ворота — 1:0. Проте, на 30-й хвилині Геннадій Пасіч відмінним ударом зрівняв рахунок — 1:1. На 38-й хвилині мав забивати Бондаренко, але Мірошник виніс м’яча з порожніх воріт.

На 55-й хвилині після асисту Марлоса відзначився Тете — 2:1. На 63-й хвилині у гру увійшов Лассіна Траоре. Шахтар повністю володіє ініціативою після забитого м’яча. Темп матчу залишається невисоким. На 70-й хвилині у гру увійшов Мудрик. На 78-й хвилині Нємчанінов збив Коноплю і арбітр призначив пенальті. Одинадцятиметровий реалізував Марлос — 3:1. На 87-й хвилині рахунок став розгромним. Після асисту Мудрика забив Лассіна Траоре.

У підсумку, гра завершилася перемогою Шахтаря.

Шахтар — Верес — 4:1

Голи: Мірошник (22, автогол), Тете (55), Марлос (79, пенальті), Траоре (87) — Г. Пасіч (30).

Шахтар: Пятов — Конопля, Кривцов, Вітао (Бондар, 83), Корнієнко (Ісмаїлі, 71), Тете, Маркос Антоніо, Бондаренко (Майкон, 63), Соломон (Мудрик, 70), Марлос, Сікан (Траоре, 63).

Верес: Когут — Солдат, Мірошник, Панасенко (Гегедош, 70), Гончаренко, Нємчанінов, Кльоц, Кучеров (Полюлях, 83), Є. Пасіч (Дахновський, 75), Г. Пасіч (Тимофієнко, 83), Шестаков (Гечев, 75).