Чорноморець з голами Брагару та Ісаєнка громить Прикарпаття у Кубку

У матчі 1/16 Кубка України зустрічалися Прикарпаття та Чорноморець. Гра завершилася перемогою одеситів — 4:1. Відзначаємо забиті м’ячі: 19-річного хавбека Максима Брагару та 21-річного нападника Євгенія Ісаєнка

Тренерський штаб Прикарпаття з перших хвилин випустив: 18-річного захисника Данила Мащенка, 21-річного хавбека Назарія Воробчака. У другому таймі у гру увійшов 20-річний хавбек Владислав Семотюк.

Тренерський штаб Чорноморця довірив місце у складі: 19-річному голкіперу Данилу Варакуті, 20-річному захиснику Крістіану Біловару, 20-річному захиснику Валерію Дубку, 19-річному захиснику Данілу Скорку, 21-річному захиснику Петру Долгову, 19-річному Юрію Тлумаку, 19-річному хавбеку Максиму Брагару, 21-річному нападнику Євгенію Ісаєнку.

У другому таймі у гру увійшли: 21-річний хавбек Богдан Білошевський і 20-річний хавбек Георгій Цітаішвілі.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

На 11-й хвилині зустрічі Максим Брагару вивів моряків вперед. Через шість хвилин автоголом відзначився захисник Прикарпаття Микола Квасний. Проте м’яч у підсумку записали на Бугая.

Після перерви Євгеній Ісаєнко довів рахунок до розгромного. В середині другого тайму Прикарпаття скоротило відставання завдяки голу Романа Кузьміна. Остаточний рахунок зустрічі встановив Владислав Бугай.

Прикарпаття — Чорноморець — 1:4

Голи: Кузьмин (64) — Брагару (11), Ісаєнко (50), Бугай (17, 82).

Прикарпаття: Новак — Пастух, Лень, Квасний, Мащенко, Геник (Семотюк, 57), Толочко, Воробчак, Кузьмин, Цюцюра (Сондей, 57), Дитко.

Чорноморець: Варакута — Біловар, Дубко (Білошевський, 70), Скорко (Путря, 81), Долгов, Вачіберадзе, Тлумак (Смирний, 70), Ісаєнко, Авагімян (Цітаішвілі, 70), Брагару (Вантух, 86), Бугай.

Чемпіонат УПЛ. 8 тур: перші голи та дебюти кандидатів до молодіжної збірної України