Чемпіонат УПЛ. 8 тур: перші голи та дебюти кандидатів до молодіжної збірної України

Проект Золотий Талант розповідає про здобутки кандидатів до молодіжної збірної України та їх іноземних однолітків у восьмому турі Прем’єр-ліги. Відзначаємо дебютний дубль на професіональному рівні 19-річного хавбека Шахтаря Георгія Судакова (на фото), перші голи за Шахтар 20-річного нападника Данила Сікана та 20-річного хавбека Михайла Мудрика, а також дебюти в УПЛ низки юних гравців Маріуполя, зокрема, 16-річного нападника Данііла Савіна

Головними подіями минулого туру стали дебютні голи за Шахтар Михайла Мудрика та Данила Сікана, а також перший дубль на професіональному рівні Георгія Судакова. Щодо Сікана та Мудрика, то це досягнення підкорилося гравцям на 18-й і 20-й хвилинах матчу з Маріуполем (5:0).

Фото shakhtar.com.

Нагадаємо, раніше 20-річний Данило Сікан грав за Маріуполь і забив 4 голи в УПЛ.

Дуже вдало увійшов у гру 19-річний хавбек Георгій Судаков. Він з’явився на полі на 59-й хвилині, а на 77-й та 80-й вже встиг відзначитися дублем. Для молодого хавбека це дебютний дубль на професіональному рівні. В цілому Судаков у нинішньому сезоні забив три м’ячі.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Варто відзначити дебют низки гравців Маріуполя на рівні УПЛ. Остап Маркевич довірив місце у стартовому складі на матч із Шахтарем: 20-річному захиснику Іллі Царюку,  18-річному захиснику Паоло Недесу, 18-річному хавбеку Олегу Козішкурту, 18-річному нападнику Микиті Махині.  Для Іллі, Паоло, Олега та Микити це дебют в УПЛ.

Махиня проти Тете. Фото shakhtar.com.

У другому таймі у гру увійшли: 19-річний захисник Богдан Поталов, 17-річний хавбек Олег Степаненко, 17-річний хавбек Олег Філонов, 16-річний нападник Данііл Савін. Для юних талантів це також був дебют на рівні УПЛ.

Варто відзначити дебют в УПЛ 19-річного голкіпера Колоса Кіріла Фесюна. Юнак з’явився на полі у матчі з Інгульцем (2:0) і зіграв досить впевнено, кілька разів врятував свою команду. Безумовно, цю гру молодий голкіпер може занести собі в актив.

Фесюн не пропустив. Фото фейсбук Інгульця.

Також звертаємо увагу на дебют в основному складі Шахтаря 21-річного хавбека Артема Бондаренка. Він відіграв 90 хвилин проти Маріуполя.

Бондаренко проти Плакси. Фото shakhtar.com.

Кандидати до молодіжної збірної України та їх іноземні однолітки у восьмому туру УПЛ