Вихованець київського Динамо у складі збірної Росії грає в фінальній частині молодіжного Євро-2021

23-річний вихованець київського Динамо Даниїл Лісовий виступає на молодіжному Євро-2021 за збірну Росію. Він представляє клуб російської Прем’єр-ліги — Динамо (Москва)

Даниїл Лісовий народився 12 січня 1998 року у Москві, але у ранньому віці переїхав з батьками до Києва. Саме в столиці України Даниїл виріс.

У період з 2008 по 2015 роки Лісовий виступав за юнацькі команди київського Динамо і саме у цей період отримав українське громадянство. В ДЮФЛУ за Динамо зіграв 74 матчі, забив 36 голів.

В Динамо U-19 встиг зіграти 3 матчі в серпні та вересні 2015 року.

В юнацькій збірній України під керівництвом Володимира Циткіна зіграв 25 матчів, 5 голів (2014—2015).

Наприкінці 2016 року Даниїл підписав контракт із Зенітом і отримав російське громадянство. На професіональному рівні дебютував 18 березня 2017 року матчем за Зеніт-2 у першості ФНЛ (друга за рангом ліга Росія).

У Прем’єр-лізі Лісовий дебютував 29 липня 2018 році у грі Арсенал (Тула) — Динамо (Москва). За команду із Тули нападник відіграв 11 матчів, у яких забив 2 м’ячі. У вересні 2018 року дебютував за молодіжну збірну Росії.

У вересні минулого року Даниїл підписав контракт з Динамо (Москва). За 16 матчів забив 4 м’ячі.

Даниїл Лісовий у формі київського Динамо.

Загалом, у відбірному турнірі до Євро-2021 Лісовий зіграв сім матчів за молодіжну збірну Росії і відзначився забитим м’ячем у ворота збірної Латвії (4:1)

У першому туру молодіжного Євро-2021 Даниїл відіграв 77 хвилин у грі з Ісландією (4:1). Результативними діями не відзначався.

Прогавили Футболіст, який народився на Закарпатті, поїхав на молодіжне Євро зі збірною Угорщини