20-річний нападник Волині забиває дебютний м’яч у нинішньому сезоні (відео)

У матчі 18-го туру Першої ліги зустрічалися тернопільська Нива та Волинь. Матч завершився перемогою Волині — 2:0. Відзначаємо забитий м’яч 20-річного нападника Артура Рябова

Тренерський штаб Ниви з перших хвилин випустив: 20-річного голкіпера Даніїла Єрмолова, 20-річного захисника Зіня Андрія, 21-річного нападника Андрія Різника. У другому таймі у гру увійшли: 19-річний півзахисник Магомед Проців, 20-річний півзахисник Максим Проців.

Василь Сачко довірив місце у складі 20-річному нападнику Артуру Рябову. У другому таймі на полі з’явився: 18-річний нападник Богдан Кобзар.

Футболісти Волині розпочали досить агресивно. Кутовий на 10-й хвилині став результативним: на подачу Євгена Протасова здорово відгукнувся Іван Цюпа, який ударом головою відкрив рахунок у грі.

У компенсований до першого тайму час забив молодий нападник Артур Рябов. Він віддав на правий фланг Андрію Ляшенку, а отримавши м’яча назад, змістився по центру і невідпорно низом пробив у ближній кут воріт — 0:2. Для Артура це дебютний м’яч у нинішньому сезоні.

У підсумку, матч завершився перемогою Волині.

Нива Т — Волинь — 0:2

Голи: Цюпа (10), Рябов (45+1).

Нива: Єрмолов — Дворовенко, Вовченко, Зінь (Мамешев, 85), Хруставка, Мороз, Семенина, Кінаш (Малащук, 26), Гатала (Скакун, 63), Кисленко (Проців, 66), Різник.

Волинь: Леванідов — Сімінін, Цюпа, Приймак, Мартинюк, Рябов, Шарпар (Войтіховський, 69), Ляшенко (Чачуа, 74), Протасов (Климець, 64), Хагназарі (Кристін, 90+1), Коломоєць (Кобзар, 46).

У Волині 30 очок і п’яте місце, у Ниви — 18 очок і 12 позиція.

Прогавили Футболіст, який народився на Закарпатті, поїхав на молодіжне Євро зі збірною Угорщини