Antalya Cup: суперники української молодіжки в результативному матчі переможця не виявили

У матчі другого туру Antalya Cup зустрічалися молодіжні збірні Словаччини та Північнї Македонії. Поєдинок завершився результативною нічиєю — 2:2

На 24-й хвилині гравці Північної Македонії відкрили рахунок — 1:0. Одразу після перерви Белко відбив удар Дімоські, а через кілька хвилин голкіпер Словаччини нейтралізував спробу Рамадана.

На 55-й хвилині македонці забили вдруге: Радуловік залишився без опіки суперника і відправив м’яча у сітку — 2:0. На 77-й хвилині словаки скоротили відставання у рахунку, відзначився Іжек. На 89-й хвилині молоді словаки були винагороджені за свою активність. З правого флангу Каприлік подавав і його удар у власні ворота зрізав Крстевські.

Північна Македонія U-21 — Словаччина U-21 — 2:2

Голи: Чурлінов (24), Радуловік (55) — Ілко (77),  Крстевські (89, у свої ворота).

Північна Македонія U-21: Денковські — Антоновські, Младеновські, Гюрковські, Елезі, Фазлагогі, Чурлінов, Ілієвські, Алексовські, Беріша, Гроздановські.

Словаччина U-21: Белко — Суля (Міхалек, 64), Малий, Пісоя (Немчик, 46), Барбора ( Войтко, 64) — Білола (Бернат, 64), Мудри (Покорний, 64), Потома (Гоно, 64) — Кмеш (Іжко, 64), Геребеніц (Кадак, 64), Гольян ( Капралік, 64).

У ще одному поєдинку 2-го туру зустрілися Болгарія з Казахстаном. Болгари виграли й очолили турнірну таблицю, не втративши досі жодного очка.