Знову на нуль: Нещерет другий матч поспіль не пропускає (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Динамо та Шкендія. Матч завершився перемогою киян — 1:0. Відзначаємо появу у стартовому складі Динамо двох гравців з реєстру Золотого Таланта

Мірча Луческу з перших хвилин випустив: 19-річного голкіпера Руслана Нещерета та 18-річного захисника Іллю Забарного. У другому таймі у гру увійшли: 20-річний захисник Олександр Сирота та 20-річний нападник Владислав Супряга.

Матч пройшов за домінації київського клубу, проте забити підопічні Луческу змогли аж на 85-й хвилині. Після передачі Андрієвського відзначився Лєднєв — 1:0. Цей м’яч став єдиним у матчі і приніс перемогу киянам.

Динамо — Шкендія — 1:0

Гол: Лєднєв (85).

Динамо: Нещерет (Бойко, 46) — Миколенко (Сідклей, 77), Попов (Сирота, 79), Забарний, Кендзьора (Караваєв, 61) — Сидорчук (Шепелєв, 61), Шапаренко (Андрієвський, 61), Буяльський (Дуелунд, 77), Циганков (Лєднєв, 77), Родрігес (де Пена, 61) — Бєсєдін (Супряга, 61).

Спаринг: динамівці Волошини проти нігерійців — 2:0 і вилучення