Гол 20-річного нападника приносить вольову перемогу Зорі, за яку дебютував Хлань (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Зоря та тбіліське Динамо. Гра завершилася перемогою луганців — 2:1. Відзначаємо забитий м’яч 20-річного нападника Даниїла Алефіренка

Віктор Скрипник з перших хвилин випустив: 20-річного півзахисника Сергія Демченка та 19-річного нападника Аллахяра Сайядманеша. У другому таймі у гру увійшли: 20-річний нападник Даниїл Алефіренко та 18-річний півзахисник Максим Хлань та 20-річний півзахисник Артем Мильченко.

На 16-й хвилині грузинська команда вийшла уперед. Проте, українці змогли відігратися ще до перерви. Гол у свій актив записав Владислав Кочергін.

Переможний м’яч підопічні Скрипника забили на 77-й хвилині. Забив молодий нападник Даниїл Алефіренко.

Зоря — Динамо Тбілісі — 2:1

Голи: Кочергін (28), Алефіренко (77) — Марушич (16).

Зоря: Васіль — Абу Ханна (Гринь, 18), Іванісеня, Фаворов, Циганікс (Жуніньо, 46), Юрченко (Мильченко, 65), Назарина, Кочергін, Хомченовський (Хлань, 89), Сайядманеш (Алефіренко, 41; Демченко, 89), Гладкий.

Негостеприимно Молодежные команды Зари в гостях у Александрии забивали, но проиграли оба спарринга