Нюрнберг без Шуранова виграє з допомогою автогола у компенсований час

У матчі 20-го туру Другої німецької Бундесліги зустрічалися Дармштадт та Нюрнберг. Матч завершився драматичною перемогою гостей — 2:1. 18-річний нападник Нюрнберга Ерік Шуранов на полі не з’являвся

У складі Нюрнберга з перших хвилин вийшов 19-річний нападник Денніс Борквоскі. Молодий український форвард Ерік Шуранов вже другий матч поспіль не виходить на поле.

Всі основні події у матчі відбулися у заключні 15 хвилин. Спочатку на 76-й хвилині Фабіан Шлойзенер відкрив рахунок у матчі — 0:1. На 88-й хвилині гості залишилися у меншості, арбітр вилучив Зорга.

На 90-й хвилині Фабіан Холланд зрівняв рахунок, а на 90+2 хвилині Рапп забив у власні ворота — 2:1. Таким чином, Нюрнберг у меншості святкує перемогу.

Дармштадт — Нюрнбер — 1:2

Голи: Холланд (90) — Шлойзенер (76), Рапп (90+2, у свої ворота).

Вилучення: Зорг (88).

Нюрнберг: Матеніа — Валентіні (Зорг, 33), Мул, Серенсен, Хандверкер — Гайс, Краус, Делі (Беренс, 83), Нюрнбергер — Доведан (Марграйттер, 83), Борквоскі (Шлойзенер, 70).

Після 20-го туру Нюрнберг з 23 очками посідає 12 місце.