Олександрія з голом чемпіона світу громить чемпіона Казахстана (відео)

У контрольному матчі на турецьких зборах зустрічалися Олександрія та Кайрат з Алмати. Матч завершився впевненою перемогою української команди — 4:1

У стартовому складі Олександрії не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланту.

Всі основні події у матчі відбулися у другому таймі. На 48-й хвилині Шастал відкрил рахунок — 1:0. Через дев’ять хвилин відзначився Сітало. Завдяки зусиллям Новікова та чемпіона світу у складі збірної України U-20 Дениса Устименка рахунок став розгромним.

У підсумку, матч завершився перемогою команди Шарана.

Олександрія — Кайрат — 4:1

Голи Олександрї: Шастал, Сітало, Новіков, Устименко.

Олександрія: Білик — Пашаєв, Дубра, Бондаренко, Вантух, Гречишкін, Банада, Ковалець, Шастал, Третьяков, Сітало.

Графік Євро-2023 (U-21): команда Ротаня розпочне відбір у Сербії, закінчить із Північною Македонією