Львів із 17-річним кіпером завершує турецький збір без поразок (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Львів та Динамо з Батумі. Матч завершився результативною нічиєю — 1:1. Відзначаємо появу у стартовому складі Львова трьох гравців з реєстру Золотого Таланту

У складі Львова з перших хвилин вийшли: 18-річний захисник Максим Комарець, 18-річний півзахисник Борис Крушинський та 20-річний нападник Артур Ременяк. У другому таймі у гру увійшли: 17-річний голкіпер Максим Серватяк та 19-річний півзахисник Сергій Топчій.

На 30-й хвилині гравці Львова відкрили рахунок. Після передачі Альваро відзначився Ренан. На 65-й хвилині Панцулая зрівняв рахунок. У підсумку, матч завершився результативною нічиєю. Львів завершує турецький збір без поразок.

Львів — Динамо (Батумі) — 1:1

Голи: Ренан (30) — Панцулая (65).

Львів: Ільющенков (Серватяк, 70) — Ременяк (Якімець, 65), Лобай, Крушинський, Комарець (Бусько, 65), Фране (Романчук, 65), Довгий, Грисьо (Топчій, 70), Алваро (Нич, 65), гравець на перегляді (Казлаускас, 70), Ренан (Захарків, 70).

Два нулі Дублери Ворскли й Шахтаря не балували голами Ротаня й Петракова (відео)