Гол+пас: молодий хавбек Дніпра-1 феєрить у контрольному матчі

У контрольному матчі зустрічалися Дніпро-1 та чорногорська Будучность. Поєдинок завершився результативною нічиєю — 2:2. Відзначаємо забитий м’яч та результативну передачу 21-річного півзахисника Олександра Назаренка

Ігор Йовічевіч зперших хвилин випустив 21-річного півзахисника Олександра Назаренка. У другому таймі у гру увійшов 18-річний півзахисник Максим Соловйов.

Коли вже здавалося, що перший тайм так і завершиться без голів, дніпрянам вдалося забити суперникам у роздягальню: Піхальонок отримав пас від Назаренка і завдав невідпорного удару метрів із 18-ти прямо у нижній кут — 1:0!

На 81-й хвилині дніпряни подвоїли свою перевагу. Назаренко завдав прицільного удару у нижній кут — 2:0. Проте, свою перевагу українці не втримали. Вуячіч та Раічковіч зрівняли рахунок.

Дніпро-1 — Будучность — 2:2

Голи: Піхальонок (45), Назаренко (81) — Вуячіч (84), Раічковіч (90+4).

Вилучення з правом заміни: Грбіч (63).

Дніпро-1: Юрчук (Сарнавський, 46) — Тейлор, Логінов, Сваток (Соловйов, 49), Дубінчак, Ігнатенко, Піхальонок, Когут, Назаренко, Булеца, Довбик.

З почином 20-річний голкіпер втримав першу перемогу Миная на зборі у Туреччині (відео)