20-річний голкіпер втримав першу перемогу Миная на зборі у Туреччині (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Минай та Македонія ГП. Гра завершилася перемогою Миная — 2:1. Відзначаємо появу у складі української команди двох гравців з реєстру Золотого Таланта

Василь Кобін з перших хвилин випустив 21-річного захисника Міслава Матіча. У другому таймі у гру увійшов 20-річний голкіпер Ілля Таран.

Основні події у матчі відбулися у другому таймі. На 54-й хвилині Шиндер відкрив рахунок, забивши з розвороту — 1:0. Через 14 хвилин Угочукву реалізував пенальті — 2:0.

На 74-й хвилині македонці скоротили відставання у рахунку, але на більше їх не вистачило.

Таран пропустив зі штрафного. Фото фейсбук Миная.

Минай — Македонія ГП — 2:1

Голи Миная: Шиндер (54), Угочукву (68, пенальті).

Минай: Каніболоцький (Таран) — Матіч, Карась, Малепе, Книш, гравець на перегляді, Шпак (Нурієв), Хахльов (Петрусенко), Сніжко, Мілевський (Угочукву), Шиндер (Пиняшко).

Голеадор Квасниця: молодь Руха виграла два матчі на турецькому зборі (відео)