Екс-динамівець допоміг Десні громити лідера Першої ліги

У контрольному матчі зустрічалася Десна та Агробізнес. Матч завершився розгромною перемогою представника УПЛ — 4:0. Відзначаємо появу у стартових складах команд двох гравців з реєстру Золотого Таланта

Олександр Рябоконь з перших хвилин випустив 21-річного півзахисника Богдана Білошевського, орендованого у Динамо.

Олександр Чижевський довірив місце у старті Агробізнеса 18-річному півзахиснику Роману Дідику.

Десна впевнено переграла Агробізнес в контрольному матчі на турецькому зборі.

У першому таймі команда Олександра Рябоконя забила лідеру Першої ліги три голи: відзначилися Олексій Гуцуляк, Йоонас Тамм і Філліп Будківський. Після перерви четвертий м’яч у ворота Агробізнесу відправив Єгор Картушов.

Десна — Агробізнес — 4:0

Голи: Гуцуляк (33), Тамм (41), Будківський (43), Картушов (76).

Десна: Паст — Імереков (Полегенько, 70), Тамм, Конопля, Мостовий (Діма, 46), Огіря (Чепурненко, 46), Білошевський (Арвеладзе, 70), Тотовицький, Калітвінцев, Гуцуляк (Картушов, 46), Будківський (Дегтярьов, 70).

Агробізнес (1-й тайм): Мозіль — Курило, Юхимович, Романюк, Шаповал, Дідик, Немтінов, Думанюк, М. Когут, Черненко, Петров.

Агробізнес (2-й тайм): Мозіль — Курило, Слотюк, Романюк (Ємаєв, 73), Шаповал, Ярмоленко, Косовський, Гливий, Семенюк, Груша, Семенець.

Зразу й забив 20-річний новачок долучився до розгромною перемоги Оболоні (відео)