20-річні хавбеки Маріуполя зупиняють чемпіона УПЛ (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Шахтар та Маріуполь. Матч завершився результативною нічиєю — 2:2. Відзначаємо забиті м’ячі 20-річних півзахисників Маріуполя Артема Бондаренка та Олексія Кащука

Луїш Каштру з перших хвилин випустив: 21-річного захисника Вітао, 20-річного півзахисника Маркоса Антоніо та 20-річного півзахисника Михайла Мудрика. По ходу тайму у гру увійшов 16-річний захисник Данило Удод. У другому таймі на полі з’явилися: 17-річний захисник Марк Мампассі та 18-річний півзахисник Денис Шостак.

Остап Маркевич довірив місце у складі: 17-річному півзахиснику Олегу Очеретьку та 19-річному нападнику Данилу Сікану. По ходу тайму на полі з’явився 18-річний півзахисник Ельдар Кулієв. У другому таймі у гру увійшли: 21-річний захисник Назарій Муравський, 19-річний захисник Олександр Драмбаєв, 20-річний захисник Ярослав Доброхотов, 20-річні півзахисники Олексій Кащук та Артем Бондаренко.

На 4-й хвилині після передачі Мудрика відзначився Коноплянка.

На старті другої половини матчу вдалося відзначитись уже приазовцям: Бондаренко замкнув простріл Танковського.

Луїш Каштру освіжив команду, випустивши футболістів молодіжного складу Мампассі й Шостака. Сама гра стала більш відкритою, і ось уже партнери двічі виводять на ударну позицію Фернандо, однак обидва рази м’яч з-під ніг бразильця вибивали захисники — Сагуткін і Муравський. А на 67-й хвилині маріупольці заробили пенальті (фол Мампассі на Кулакові), який реалізував Олексій Кащук.

Кащук проти Матвієнка. Фото shakhtar.com.

Пропустивши, Шахтар активізувався та зрештою на 90-й хвилині оранжево-чорні досягли свого: подачу Коноплянки відмінним ударом головою замкнув Фернандо — 2:2

Шахтар — Маріуполь — 2:2

Голи: Коноплянка (4), Фернандо (90) — Бондаренко (51), Кащук (67, пенальті).

Шахтар: Пятов (Шевченко, 69) — Додо, Вітао, Матвієнко, Сіпріано (Удод, 33; Мампассі, 56), Степаненко, Маркос Антоніо, Мудрик (Шостак, 56), Коноплянка, Тайсон, Фернандо.

Маріуполь (1-й тайм): Гальчук — Стасюк, Биков, Чоботенко, Меліченко, Чех, Мишньов (Кулієв, 18), Очеретько, Топалов, Горбунов, Сікан.

Маріуполь (2-й тайм): Кудрик — Кірюханцев, Муравський, Сагуткін, Драмбаєв, Петерман, Танковський, Кащук, гравець на перегляді (Доброхотов, 64), Кулаков.

Без голів Дублери Ворскли й Шахтаря не балували голами Ротаня й Петракова (відео)