20-річний новачок долучився до розгромною перемоги Оболоні (відео)

У контрольному мтачі зустрічалися першолігова Оболонь та македонська Ксіксзереда Меркуря-Чук. Поєдинок завершився розгромною перемогою українців — 4:0. Відзначаємо забитий м’яч 20-річного півзахисника Артура Мурзи

Павло Яковенко з перших хвилин випустив: 20-річного півзахисника Артуру Мурзу та 18-річного нападника Алекса Чідомере. У другому таймі у гру увійшов 19-річний нападник Руслан Скідан.

Кияни активно розпочали гру і на 10 хвилині молодий півзахисник Мурза відкрив рахунок у матчі. Ще до перерви українці забили двічі: відзначалися Суханов та Щебетун.

У другому таймі все той же Суханов забив свій другий м’яч у матчі, встановивши останочний результат.

Оболонь —  Ксіксзереда Меркуря-Чук — 4:0

Голи: Мурза (10), Суханов (25, 70), Щебетун (30).

Оболонь: Литвиненко (Фастов, 46) — Майданевич, Голіков (Касімов, 35;  Скидан, 60),  Суханов, Лобов, Мурза, Слободян, Чідомере, Матяж, Мате,  Щебетун (Рафальський, 80).