Шахтар замінив Трубіна, пропустив і програв передостанній спаринг у Туреччині (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Шахтар та Слован із Братислави. Матч завершився мінімальною перемогою словаків — 1:0. Відзначаємо появу у стартовому складі Шахтаря двох гравців з реєстру Золотого Таланта

Луїш Каштру з перших хвилин випустив: 19-річного голкіпера Анатолія Трубіна та 20-річного півзахисника Тете (на фото).

Долю зустрічі вирішив єдиний м’яч, який був забитий наприкінці протистояння.

Міг забивати Дентіньо, однак не зумів замкнути дальню стійку після кутового. Натомість Слован своїм шансом скористався: на 87-й хвилині влучним ударом з меж штрафного відзначився Даніель.

Шахтар — Слован — 0:1

Гол: Даніель (87).

Шахтар: Трубін (Гриценко, 69) — Болбат, Кривцов, Бондар, Корнієнко, Майкон, Марлос, Патрік, Тете, Соломон, Дентіньо.

Дербі 20-річні хавбеки Маріуполя зупиняють чемпіона УПЛ (відео)