Білошевський дебютує за Десну з поразки від Партизана (відео)

У контрольному матчі на турецьких зборах зустрічалися чернігівська Десна та бєлградський Партизан. Спаринг завершився мінімальною перемогою сербської команди — 1:0

Чернігівська Десна провела свій перший контрольний поєдинок на зборах в Туреччині.

Тренерський штаб Десни з перших хвилин не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланту. У другому таймі у гру увійшли: 21-річний півзахисник Богдан Білошевський та 20-річний нападник Ілля Шевцов.

Підопічні Олександра Рябоконя мінімально поступилися сербському Партизану з рахунком 0: 1. Єдиний м’яч «сіверяни» пропустили на початку другого тайму. Звертаємо увагу, що у цьому матчі мав змогу дебютувати молодий півзахисник Богдан Білошевський, який нещодавно приєднався до команди.

Білошевський дебютує. Фото partizan.rs.

Десна — Партизан — 0:1

Гол: Байбек (55).

Десна (перший тайм): Паст — Полегенько, Тамм, Імереков, Картушов, Домбровський, Огіря, Калітвінцев, Вакула, Тотовицький, Будківський.

Десна (другий тайм): Литовка — Мостовий, Конопля, Гітченко, Єрмаков, Білошевський, Арвеладзе, Гуцуляк, Дегтярьов, Шевцов, Безбородько.

Насухо Юний голкіпер не пропускав: Дніпро-1 святкує першу перемогу на зборах (відео)