Молоде дарування збірної Англії приносить перемогу Манчестер Сіті у Лізі чемпіонів

У матчі 4-го туру групового турніру Ліги чемпіонів зустрічалися Олімпіакос та Манчестер Сіті. Гра завершила мінімальною перемогою англійської команди — 1:0. Єдиний м’яч у зустрічі забив 20-річний півзахисник Філ Фоден

Хосеп Гвардіола довірив місце у складі 20-річному півзахисникові Філу Фодену. У другому таймі у гру увійшов 19-річний півзахисник Томмі Дойл.

У складі Олімпіакоса не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланту.

Гра Олімпіакос — Ман Сіті пройшла за повного домінування гостей. Підопічні Гвардіоли створили достатню кількість моментів, але реалізацію була не найкраща. Єдиний м’яч у зустрічі був забитий на 36-й хвилині. Стерлінг ефектно п’ятою скинув під удар Філу Фодену, а той у дотик відправив м’яча повз голкіпера — 0:1.

Манчестер Сіті кваліфікується в 1/8 Ліги чемпіонів, набираючи 12 із 12 очок в чотирьох зустрічах.

Олімпіакос — Манчестер Сіті — 0:1

Гол: Фоден (36).

Олімпіакос: Са — Семеду, Ба, Сіссе, Рафінья — Дрегер (Врусай, 66), М’Віла, Родрігес (Бухалакіс, 71), Рафінья — Камара, Фортуніс, Масурас (Судані, 78).

Манчестер Сіті: Едерсон — Канселу, Стоунс, Діаш, Менді (Зінченко, 78) — Гюндоган (Дойл, 86), Родрі (Фернандіньо, 76), Фоден — Сілва, Жезус (Агуеро, 78), Стерлінг (Марез, 75).

Насухо Жодного забитого: Боруссія знову осоромила Шахтар