Чемпіонат U-19 (перша ліга): Калінін трощить Єдність, Ніколашин дарує сухий лист Олімпіку

У сьомому турі чемпіонату U-19 серед команд першої ліги один із лідерів групи 2 у столичному дербі розгромив Єдність, забивши сім сухих м’ячів. Хет-трик на свій рахунок записав Олександр Калінін. У третій групі, мінімально перемігши кропивницький Олімпік, криворізький Гірник достроково став переможцем першого кола. У цьому матчі м’яч-красень прямим ударом з кутового забив Євгеній Ніколашин

Група 1

У відкладеному матчі 2 туру Гірник із Новояворівська знову програв. Команда на своєму полі у запеклій боротьбі поступилася Кристалу з Чорткова — 2:3 та залишилась на останній сходинці у турнірній таблиці.

Тур 2

24.10.2020

Гірник (Новояворівськ) – Кристал (Чортків) – 2:3 (2 тайм: 1 частина, 2 частина)

28.10.2020

Гірник (Новояворівськ) — Поділля (Хмельницький)

11.11.2020

ДЮФК Ніка-05 (Івано-Франківськ) — Буковина (Чернівці).

14.11.2020

Нива (Вінниця) — Прикарпаття (Івано-Франківськ).

Група 2

У Житомирі зустрічалися сусіди по турнірній таблиці — відстань між місцевим Поліссям та столичним Локомотивом складала лише два пункти, так що боротьба тут точилася запекла.

Господарі довели до тями вже першу свою нагоду. Після флангової атаки на другій хвилині матчу першим на добиванні був Ярослав Рубан — 2:0. Згодом гості відсунули гру від свої воріт, але попереду у них нічого не виходило. Натомість у середині другого тайму Ярослав Кузьменко вибіг віч-на віч з воротарем киян та встановив остаточний рахунок — 2:0.

Після цієї перемоги Полісся закріпилося у лідируючій трійці.

Впертим було столичне дербі, де лідер — ДЮСШ-15 — приймала ФА Арсенал. Тут усе вирішив м’яч забитий Дмитром Тимком (у першості на його рахунку вже 7 влучних ударів) на 81-й хвилині гри.

ДЮСШ-15 продовжує лідирувати у чемпіонаті, зазнавши у семи матчах лише однієї поразки.

Ще в одному столичному дербі КДЮСШ Чемпіон розтрощив Єдність — 7:0. Тут хет-трик записав на свій рахунок Олександр Калінін. У нинішньому сезоні на його рахунку вже п’ять точних пострілів.

Тур 7

21.10.2020

Скайларк (Київ) — Біла Церква — 3:0

ДЮСШ-26 (Київ) — Зоря-Миронівщини (Миронівка) — 1:3

Любомир (Ставище) — Зміна-Оболонь (Київ) — 2:1

ДЮСШ-15 Київ — ФА Арсенал (Київ) — 1:0

Полісся (Житомир) — Локомотив (Київ) — 2:0 (відео)

КДЮСШ Чемпіон (Київ) — Єдність (Київ) — 7:0 (відео)

28.10.2010

Зоря-Миронівщини (Миронівка) — Єдність (Київ), Біла Церква — КДЮСШ Чемпіон (Київ), ФА Арсенал (Київ) — Скайларк (Київ), Локомотив (Київ) — ДЮСШ-15 Київ, Зміна-Оболонь (Київ) — Полісся (Житомир), ДЮСШ-26 Київ — Любомир (Ставище).

Група 3

Криворізький Гірник у нинішньому році зіграв останній домашній матч. Його суперником був один із аутсайдерів — Олімпік з Кропивницького.

Незважаючи на значну перевагу Гірника, у першому таймі голів не було. А ось у дебюті другої половини зустрічі гол-красень забив Євгеній Ніколашин. Він так закрутив м’яча з кутового, що у воротаря не було жодних шансів його впіймати — 1:0.

Гірник переміг і достроково став переможцем першого кола у своїй групі.

А ось інші три матчі завершилися унічию, і турнірна таблиця порівняно з минулим туром майже не змінилася.

Тур 7

21.10.2020

Атлетик (Одеса) — ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) — 1:1

Гірник (Кривий Ріг) — Олімпік (Кропивницький) — 1:0 (відео)

Чорноморець (Одеса) — ДЮСШ Металург (Запоріжжя) — 1:1 (1 тайм, 2 тайм)

Дніпро (Черкаси) — ДЮСШ Херсон — 0:0 (відео)

28.10.2010

ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) — Гірник (Кривий Ріг).

Група 4

У відкладеному матчі 6-го туру краматорський Авангард на своєму полі впевнено переграв аутсайдера — харківський ОККО — 6:1 та продовжив переслідувати ще один Авангард, але харківський.

28.10.2020

Барса (Суми) — ХДВУФК №1 (Харків), Авангард (Харків) — Коледж ім. С. Бубки (Бахмут), Лідер (Дніпро) — Енергія (Дніпро), Авангард (Краматорськ) — Майстер м’яча (Харків), ОККО (Харків) — Кобра (Харків).

Чемпіонат U-19 (перша ліга): Прикарпаття виграло гірське дербі, хет-трики на рахунку Радульського та Лазаря