Чемпіонат U-19 (перша ліга): Прикарпаття виграло гірське дербі, хет-трики на рахунку Радульського та Лазаря

У шостому турі чемпіонату України U-19 серед команд першої ліги надрезультативно відіграли Прикарпаття та столична ДЮСШ-15. Івано-франківці на своєму полі розтрощили Гірник із Новояворівська — 10:0. Хет-трики на рахунку Юрія Радульського та Мирослава Лазаря. У свою чергу кияни у гостях розібралися з Білою Церквою — 7:0

Група 1

У Хмельницькому зустрічалися аутсайдери групи — місцеве Поділля приймало івано-франківську Ніку-05. Тут усе вирішив єдиний м’яч, забитий у компенсований час, коли Дмитро Іванюк зрізав м’яча у власні ворота після штрафного у виконанні Артема Іщука — 1:0.

А от у Івано-Франківську, де місцеве Прикарпаття приймало Гірник із Новояворівська було весело. Там франківські забили у ворота суперників аж десять м’ячів: хет-триками відзначилися Юрій Радульський та Мирослав Лазар. Тепер на рахунку Юрія чотири точних удари, у Мирослава — п’ять.

Прикарпаття душить Гірник. Фото fc.if.ua.

Ще в одному матчі Буковина на своєму полі поділила очки з чортківським Кристалом — 1:1.

Тур 6

14.10.2020

Поділля (Хмельницький) — ДЮФК Ніка-05 (Івано-Франківськ) — 1:0

Прикарпаття (Івано-Франківськ) — Гірник (Новояворівськ) — 10:0

17.10.2020

Буковина (Чернівці) — Кристал (Чортків) — 1:1 (відео)

21 жовтня

ДЮФК Ніка-05 (Івано-Франківськ) — Буковина (Чернівці), Гірник (Новояворівськ) — Поділля (Хмельницький), Нива (Вінниця) — Прикарпаття (Івано-Франківськ).

Група 2

Лідери групи здобули синхронні перемоги. Столична ДЮСШ-15 в гостях розтрощила захист Білої Церкви — 7:0. Вже у дебюті стало зрозуміло, що білоцерківцям нічого не світить. На 4-й хвилині Нікіта Мягкий відкрив рахунок, а на 8-й Дмитро Тимко його подвоїв. До речі, на рахунку Дмитра тепер шість точних ударів.

Надалі гра дещо заспокоїлося, а по перерві кияни відвантажили ще п’ять м’ячів, які забивали різні футболісти. Перемога дозволила ДЮСШ-15 залишитися на першому місці.

А от ще одному столичному колективу КДЮСШ Чемпіон у гостьовому матчі проти Зорі-Миронівщини довелося непереливки. Незадовго до завершення першого тайму Валентин Римбакович після передачі з правого краю, точно вистрілив з району воротарського майданчика і господарі вийшли вперед — 1:0.

Однак у другому таймі усе змінилося. В дебюті Олександр Калінін вирівняв цифри, а згодом після передачі з правого кута штрафного майданчика Ігор Краснопір опинився практично перед пустими воротами і спокійно переправив туди м’яча — 1:2. Ігор, так само як і Тимко з ДЮСШ-15 шість разів засмучував воротарів суперників, і тепер вони удвох очолюють реєстр бомбардирів.

Чергову перемогу здобуло і житомирське Полісся, котре у Щасливому переграло столичний Арсенал — 2:0. Житомиряни продовжують перебувати серед лідерів.

Тур 5

11.10.2020

Любомир (Ставище) — ФА Арсенал (Київ) — 3:2 (відео)

ДЮСШ-26 Київ — Локомотив (Київ) — 0:0

Тур 6

14.10.2020

Зоря-Миронівщини (Миронівка) — КДЮСШ Чемпіон (Київ) — 1:2 (відео)

Єдність (Київ) — Скайларк (Київ) — 0:2

Біла Церква — ДЮСШ-15 Київ — 0:7

ФА Арсенал (Київ) — Полісся (Житомир) — 0:2 (відео)

21 жовтня

ДЮСШ-26 Київ — Зоря-Миронівщини (Миронівка), Любомир (Ставище) — Зміна-Оболонь (Київ), Полісся (Житомир) — Локомотив (Київ), ДЮСШ-15 Київ — ФА Арсенал (Київ), Скайларк (Київ) — Біла Церква, КДЮСШ Чемпіон (Київ) — Єдність (Київ).

Група 3

У цій групі в трьох матчах перемагали виключно гості.

Чорноморець не залишив шансів Олімпіку з Кропивницького — 4:0. У першому таймі був лише один гол: на 20-й хвилині відзначився Владислав Колодежний. На початку другого тайму забив Ігор Василенко, а під завісу матчу господарів добили забиті м’ячі у виконанні Валентина Матюшенка та Андрія Вислоцького.

Черкаський Дніпро мінімально здолав команду ДЮСШ запорізького Металурга. Єдиний м’яч у середині першого тайму забив Кирило Молоков.

І нарешті одеський Атлетик розтрощив ДЮСШ Херсон — 5:1. Дублі на рахунку Дениса Мазура та Артура Турка. Ще один гол у активі Нікіти Пишка.

Тур 6

14.10.2020

Олімпік Кропивницький — Чорноморець (Одеса) — 0:4

ДЮСШ Металург (Запоріжжя) — Дніпро (Черкаси) — 0:1

ДЮСШ Херсон (Херсон) — Атлетик (Одеса) — 1:5 (1 тайм, 2 тайм)

21 жовтня

Олімпік Кропивницький — Гірник (Кривий Ріг), ДЮСШ Металург (Запоріжжя) —Чорноморець (Одеса), ДЮСШ Херсон — Дніпро (Черкаси), ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) — Атлетик (Одеса).

Група 4

Через низку об’єктивних причин гру між харківськими Авангардом та Майстром м’яча було перенесено з смт. Березівка на НТБ ФК Металіст 1925. Юнаки грали на полі зі штучним покриттям.

Після м’ячів Данила Баранова та Емере, який грамотно реалізував штрафний, фаворит бою — Авангард повів 2:0. Майстер м’яча зусиллями Тимура Кулеша невдовзі один гол відіграв і ситуація знову набула гостроти. Та тривало це лише дві хвилини. Микита Бордовський скористався хитрою передачею Дениса Почерніна і на табло загорілося 3:1. А остаточний рахунок першого тайму встановив Олександр Курцев, який реалізував вихід один на один після хитрої передачі усе того ж Емере — 4:1. До речі Емере у нинішньому чемпіонаті у воротах суперників розписався вже чотири рази і він входить до трійки найкращих бомбардирів.

Після перерви Авангард продовжив диктувати умови і довів гру до повного розгрому — 7:2. Хет-трик на свій рахунок записав Олександр Курцев.

Ще в одному матчі футболісти харківського ХДВУФК №1 переграли дніпровську Енергію — 3:1. Тут два м’ячі на рахунку Ігоря Неледви.

Тур 6

14.10.2020

Авангард (Харків) — Майстер м`яча (Харків) — 7:2 (відео)

21 жовтня

ОККО (Харків) — Барса (Суми), Кобра (Харків) — Авангард (Краматорськ), Майстер м’яча (Харків) — Лідер (Дніпро), Енергія (Дніпро) — Авангард (Харків), Коледж ім. С.Бубки (Бахмут) — ХДВУФК №1 (Харків).

Чемпіонат U-19 (перша ліга): дубль Колодежного призвів до першої поразки Гірника