Чемпіонат U-19 (перша ліга): дубль Колодежного призвів до першої поразки Гірника

У п’ятому турі чемпіонату України U-19 серед команд першої ліги після двох перемог поспіль втратила очки вінницька Нива, яка в гостях не зуміла здолати Гірник із Новояворівська — 1:1. Також перших втрат зазнав Гірник із Кривого Рогу, який після чотирьох перемог поспіль в Одесі поступився Чорноморцю — 0:2 (на фото)

Група 1

Після двох перемог поспіль втратила очки вінницька Нива. Підопічні Олександра Дудніка в гостях розійшлися миром — 1:1 з новояворівським Гірником.

Гості першими відкрили рахунок. На 9-й хвилині Денис Соболь реалізував вихід віч-на віч з голкіпером Гірника і точно пробив у лівий дальній від себе кут воріт. Гірник відігрався за 15 хвилин до кінця матчу, реалізувавши пенальті.

Втім, втративши перші очки, вінницька Нива продовжує очолювати турнірну таблицю.

В інших двох матчах групи були зафіксовані однакові рахунки. По — 4:0 — Прикрпаття переграло земляків з ДЮФК Ніка-05, а чорківський Кристал розібрався із хмельницьким Поділлям.

Тур 5

7.10.2020

Гірник (Новояворівськ) — Нива Вінниця — 1:1 (1 тайм, 2 тайм)

ДЮФК Ніка-05 (Івано-Франківськ) — Прикарпаття (Івано-Франківськ) — 0:4

ФСК Кристал (Чортків) — Поділля (Хмельницький) — 4:0 (відео)

Група 2

Тут було зафіксовано перемоги тільки з великими рахунками. Житомирське Полісся вдома розібралося з Білою Церквою — 4:1. Рахунок відкрили гості. На 16-й хвилині Артем Петровець вдало зіграв на добиванні, влучно пробивши в правий від воротаря кут — 0:1. Господарі зусиллями Владислава Кузьменка відігралися на 30-й хвилині. Перший тайм так і завершився з рахунком — 1:1.

По перерві перевага житомирян не викликала сумнівів. На 49-й хвилині Іван Мельниченко забив дуже красивий м’яч, влучно пробивши з правого кута штрафної під дальню від воротаря штангу — 2:1. Через дві хвилині забив Олександр Савчук, а остаточний рахунок встановив Артем Петровець, оформивши таким чином дубль — 4:1.

В іншому матчі того дня столичний КДЮСШ Чемпіон розтрощив земляків з ФК Скайларк — 8:0.

А за два дні фантастичну результативність продемонстрували й гравці ДЮСШ-15, які, судячи з 13-ти голів, взагалі не відходили від чужих воріт.

Таким чином Полісся та КДЮСШ Чемпіон нині посідають перші сходинки у турнірній таблиці.

Тур 5

7.10.2020

Скайларк (Київ) — КДЮСШ Чемпіон (Київ) — 0:8

Полісся (Житомир) — ФК Біла Церква (Біла Церква) — 4:1 (відео)

Група 3

Після чотирьох перемог поспіль, першої поразки зазнав Гірник з Кривого Рогу, який поступився в Одесі Чорноморцю — 0:2. У господарів дублем відзначився Владислав Колодежний.

Втім, ця поразка мало вплинула на турнірне становище Гірника. Команда, як і раніше, впевнено обіймає перше місце в турнірній таблиці.

Цікавою вийшла зустріч в Одесі, де зустрічалися місцевий ДЮФК Атлетик та ДЮСШ запорізького Металурга. Тут було забито п’ять м’ячів, а сильнішими виявилися гості — 3:2.

Тур 5

7.10.2020

ДЮСШ Херсон (Херсон) — ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) — 0:5

СК Дніпро (Черкаси) — ДЮФК Олімпік Кропивницький (Кропивницький) — 2:0 (відео)

ДЮФК Атлетик (Одеса) — ДЮСШ Металург (Запоріжжя) — 2:3 (1 тайм, 2 тайм)

Чорноморець (Одеса) — Гірник (Кривий Ріг) — 2:0 (1 тайм, 2 тайм)

Група 4

Сумська Барса здобула гостьову вольову перемогу з великим рахунком над Авангардом із Краматорська — 4:1. Пропустивши на 15-й хвилині, сумчани зусиллями Олександра Сметаненка відігралися за чотири хвилини до перерви — 1:1.

Авангард проти Барси не встояв. Фото фейсбук Авангарду.

Після відпочинку сумчани ще тричі розписалися у воротах суперників. Спочатку гостей на 55-й хвилині вперед вивів Роман Лапін, а незадовго до завершення матчу відзначилися Богдан Тесленко та Антон Власенко — 4:1.

Результативним вийшло харківське дербі між Коброю та Авангардом. У першому таймі Авангард, у складі якого забивали Юрій Потімков та Жозеф Буе, був сильнішим — 2:1. А по перерві у ворота Кобри влетіли ще чотири м’ячі (забивали той же Жозеф Буе, Іваненко, Кузубов та Емере) — 6:1.

Серед інших результатів відзначимо матч між харківським ОККО та дніпровським Лідером, який завершився бойовою нічиєю — 4:4.

Тур 5

7.10.2020

Кобра (Харків) — Авангард (Харків) — 1:6 (відео)

ФК Енергія (Дніпро) — Коледж ім. С.Бубки (Бахмут) — 0:0 (відео)

Авангард (Краматорськ) — Барса (Суми) — 1:4 (відео)

Майстер м`яча (Харків) — ХДВУФК №1 (Харків) — 2:7

ОККО (Харків) — Лідер (Дніпро) — 4:4 (відео)

10 ОККО (Харків) 5 0 2 3 6:10 2 0.0000

Снайпер Влад Динамо U-19 з дублем Ваната розгромно виграє перенесений матч 13-го туру (відео)

Золотой талант-2020. Назовите тройку лучших игроков сентября в категории U-19 (2001 г.р. и моложе)

• Эрик Шуранов (Нюрнберг U-19 Германия) (31%, 99 голосов)
  • Илья Забарный (Динамо) (26%, 84 голосов)