Динамо U-19 з дублем Ваната розгромно виграє перенесений матч 13-го туру (відео)

У перенесеному матчі 13-го туру юнацького чемпіонату України зустрічалися Динамо та Колос. Матч завершився потужною перемогою Динамо — 6:0. Дублем відзначився 18-річний нападник киян Владислав Ванат, він тепер кращий бомбардир турніру

У перенесеній грі 13-го туру чемпіонату U-19 юнацька команда Динамо не залишила шансів Колосу. Погром ковалівського колективу стартував на 20-й хвилині, коли 17-річний півзахисник Олександр Яцик відкрив рахунок у матчі.

Далі почався справжній бенефіс Владислава Ваната. На 32-й та 45-й хвилині нападник Динамо відправив два м’ячі у ворота гостей. Для Владислава це п’ятий та шостий м’яч у сезоні й він вийшов на перше місце у списку снайперів (обігнав Богдана Гору з Дніпра-1, у того 5 голів).

Таким чином, перша половина зустрічі завершилася за тотальної переваги господарів — 3:0.

У другому таймі кияни забили ще тричі. Відзначалися Мащенко, Тлумак та Волошин. Причому, Тлумак та Волошин встигли забити на 65-й та 66-й хвилинах відповідно.

У підсумку, підопічні Ігоря Костюка святкують найбільш розгромну перемогу у сезоні — 6:0.

Динамо U-19 — Колос U-19 — 6:0

Голи: Олександр Яцик (20), Владислав Ванат (32, 45), Вадим Мащенко (48), Юрій Тлумак (65), Назар Волошин (66).

Динамо U-19: Ігнатенко — Малиш (Танчак, 67), Опанасенко (Західний, 76), Боль, Кузик (Матусевич, 59), Тлумак, Царенко (Скрипник, 59), Яцик, Н. Волошин, Д. Мащенко, Ванат (К. Попов, 46).

Колос U-19: Пахолюк — Сіренко, Коновалов, Апціаурі, Малакі, Трубніков, Трохимчук (Вдовенко, 63), Мамедов (Мнишенко, 57), Сахно (Сафончик, 57), Сергійчук (Чіпак, 83), Салабай (Груша, 63).