Дніпро-80 здобуває сьому перемогу у семи матчах Вищої ліги ДЮФЛУ U-16, пропустивши лише тричі

З-поміж матчів 7-го туру Вищої ліги ДЮФЛУ серед команд U-16 (футболісти 2005 року народження) відзначаємо сьому поспіль перемогу Дніпра-80. Черкащани у цьому турі розгромили ДЮСШ Херсон — 7:0. Звертаємо увагу на забиті м’ячі Владислава Мочана та Андрія Лисака з Авангарду, які принесли краматорській команді перемогу у грі з Востоком

Група 1

У надрезультативному матчі чернігівська Юність обіграла ковалівський Колос — 4:3. За Колос забивали Роман Кузик, Ярослав Левшин та Валентин Кривенко.

Арсенал та Діназ розписали мирову — 2:2. Каноніри показали себе з кращого боку і виглядали гідно, навіть могли повезти додому перемогу, та не реалізували низку моментів.

Героєм зустрічі став Віталій Тищенко, який записав на свій рахунок дубль в цьому матчі. Першими рахунок відкрили господарі, однак ще до перерви Арсеналу вдалося заробити 11-метровий, який впевнено реалізував Тищенко. Після перерви Діназу знову вдалося вийти вперед: після подачі від кутового прапорця Харчук зрізав м’яча в свої ворота. Але останнє слово в цьому матчі все ж залишилося за канонірами. У кінцівці зустрічі тиск гостей конвертувався в гол Тищенко.

Після семи турів команди Арсенал посідає шосте місце, відстаючи від Локомотива, який йде другим, на два очки. Це свідчить про надзвичайну щільність у турнірній таблиці.

Відзначаємо перемогу КДЮСШ Чемпіон над Поліссям — 2:1.

11.11.2020

Десна (Чернігів) — Діназ (Вишгород), Колос (Ковалівка) — КОДЮСШ (Щасливе).

Група 2

МДЮСШ Дніпро здобула першу у сезоні перемогу, обігравши Майстрів м’яча — 2:1. Єдиний гол у складі харківської команди забив Іванов.

Металіст 1925 та ДЮСШ-2 Дніпро переможця не виявили. Матч завершився результативною нічиєю — 1:1. За ДЮСШ-2 забив Чігер, а у складі Металіста 1925 — Нгуєн. На 79-й хвилині Климнюк з Металіста 1925 не реалізував пенальті.

Краматорський Авангард на виїзді впевнено обіграв Восток — 2:0. М’ячі у свій актив записали: Андрій Лисак і Владислав Мочан.

04.11.2020

Барса (Суми) — Восток (Харків), Молодь (Полтава) — Ворскла (Полтава), Металіст 1925 (Харків) — Кремінь (Кременчук), Майстер м`яча (Харків) — ДЮСШ-2 (Дніпро).

Група 3

Сьому перемогу у сезоні здобув Дніпро-80, зараз він розгромив ДЮСШ Херсон — 7:0.

Кропивницька Зірка та Гірник розписали мирову — 1:1. Підопічні Вадима Даренка були дуже близькими до перемоги. Після десятої хвилини матчу саме кропивничани володіли ігровою перевагою. Гравцям Зірки вдалося провести класну комбінацію: Олександр Криця зробив передачу на Захара Дзядика, той переадресував м’яча на Олександра Жадана, який завдав потужного удару. Голкіпер суперників на цей постріл зреагував, але першим на добиванні був Ростислав Ніколаєв — 0:1.

Та у  компенсований час гості трохи розслабилися й дозволили гравцю Гірника завдати потужного удару метрів із 20-ти. М’яч влетів у дев’ятку — 1:1.

Одеса у результативному матчі перемогла останню команду групи Освіту — 3:2. ДЮСШ-1-Кривбас-84 у напруженому матчі обіграла Олександрію-Аметист — 2:1.

Тур 7

18.10.2020

СДЮСШОР Миколаїв — СДЮШОР Черкаси — 0:1

Дніпро-80 (Черкаси) — ДЮСШ Херсон — 7:0

Олександрія-Аметист (Олександрія) — ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) — 1:2

Гірник (Кривий Ріг) — Зірка (Кропивницький) — 1:1 (відео)

25.10.2020

СДЮШОР Черкаси — Одеса, ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) — Гірник (Кривий Ріг), ДЮСШ Херсон — Олександрія-Аметист (Олександрія), СДЮСШОР Миколаїв — Дніпро-80 (Черкаси).

Група 4

У матчах сьомого туру західної зони господарі поля не залишили жодного шансу гостям. Лише в одному матчі була зафіксована нічия: СДЮСШОР (Ужгород) та ФА Прикарпаття взагалі не забивали.

Відзначаємо впевнені перемоги ДЮСШ Верес та СДЮСШОР Прикарпаття: рівненський колектив переміг Поділля — 3:0. З таким самим рахунком прикарпатці розгромили Буковину.

Найбільш розгромну перемогу у групі здобула ДЮСШ ФА Тернопіль, яка знищила захист Янтарного — 6:1.