Молодий кіпер Львова пропускає тричі, команда залишається останньою в УПЛ

У заключному матчі 7-го туру Прем’єр-ліги зустрічалися Львів та Дніпро-1. Гра пройшла на Арені-Львів й завершилася перемогою Дніпра-1 — 3:1

Георгій Цецадзе довірив місце у старті: 21-річному голкіперу Оресту Костику, 21-річному захиснику Маруану Міхобі та 21-річному нападнику Назарію Ничу.

У запасі залишився 18-річний захисник Максим Комарець.

Ігор Йовічевіч з перших хвилин випустив: 22-річного захисника Владислава Дубінчака, 21-річного півзахисника Сергія Булецу та 20-річного півзахисника Олександра Назаренка.

У запасі залишилися: 21-річний захисник Олександр Сафронов та 18-річний півзахисник Арсеній Батагов.

На 14-й хвилині гості відкрили рахунок. Після швидкої контратаки відзначився Ігор Когут — 0:1. Після пропущеного м’яча львів’яни заграли активніше і на 24-й хвилині зрівняли рахунок. Після стандарту у виконанні Кошмана відзначився Кравчук — 1:1. Проте, вже через хвилину підопічні Йовічевіча знову вийшли уперед. Довбик отримав м’яча у штрафній Львову, розвернувся і пробив у дальній кут — 1:2. За такого рахунку команди пішли на перерву.

На 52-й хвилині міг забивати Назаренко, але його удар парирував Костик. На 55-й хвилині Олександр за зрив атаки отримує попередження.

На 72-й хвилині у гру увійшов Батагов. На 83-й хвилині Чичиков відправляє м’яча у дальній кут і вбиває інтригу у матчі — 1:3.

Львів — Дніпро-1 — 1:3

Голи: Кравчук (24) — Когут (14), Довбик (25), Чичиков (83).

Львів: Костик — Міхобі, Кравчук, Махмутовіч, Грисьо (Богунов, 74), Клименчук, Шина, Айнсалу (Чір’як, 64),Кошман (Казлаускас, 74), Сабіно, Нич.

Дніпро-1: Сарнавський — Адамюк, Тейлор, Логінов, Дубінчак, Ігнатенко, Піхальонок (Кравченко, 86), Назаренко, Булеца (Цуріков, 72),Когут (Батагов, 72), Довбик (Чичиков. 77).

У дніпрян 8 очок і дев’ята позиція, а у Львова всього один заліковий пункт. Команда залишається останньою.

Дублери З пасу 16-річного Ярмолюка молодіжка Дніпра-1 забиває переможний гол на Добротворі (відео)