В Еліт-лізі ДЮФЛУ очок не втрачали тільки двоє: Зміна-Оболонь та УФК-Карпати U-16

Відбулися матчі 7-го туру Еліт-ліги ДЮФЛУ серед команд U-16 (футболісти 2005 року народження). Відзначаємо сьому поспіль перемогу УФК-Карпати, а також дебютну звитягу Миколаєва. Звертаємо увагу на дубль Олександра Пищура з МФА, який допоміг команді переграти луцьку Волинь — 3:1

Група 1

Минулими вихідними відбувся лише один матч сьомого туру у першій групі. У надзвчичайно результативному двобої ВОДЮСШ та ОК ім. І. Піддубного зіграли внічию — 3:3.

ДЮСШ-26 та Зміна-Оболонь зустрілися у середу, 21-го жовтня. Оболонці мінімально виграли, й продовжили панувати на верхівці таблиці.

24.10.2020

Прем`єр-Нива (Вінниця) — ДЮСШ-26 Київ, Зміна-Оболонь (Київ) — ВОДЮСШ (Вінниця), ОК ім.І.Піддубного (Київ) — Атлет (Київ).

Група 2

Продовжує штампувати перемоги ДВУФК Дніпро. Минулими вихідними дніпряни на виїзді переграли ДЮСШ-15 — 2:0. Після семи турів ДВУФК з 19-ма очками лідирує у групі.

Динамо в гостях переграло УФК-Метал — 2:0. Харків’яни захищалися організовано. Гості ж дуже небезпечні були під час стандартних положень, з якими харків’яни справлялися, але з великими зусиллями. Відкрити рахунок біло-синім вдалося ще до перерви. На 20-й хвилині зустрічі після кутового відзначився Гусєв.

УФК-Метал програв динамівцям під час стандартів. Фото фейсбук УФК-Метал.

Втім, слизький рахунок зберігався до самої кінцівки поєдинку. За дві хвилини до фінального свистка кияни знову реалізували кутовий. На цей раз гол забив Мілько. Підсумок зустрічі — 2:0 на користь Динамо.

У ще одному матчі групи Шахтар переграв Чорноморець — 2:1. За гірників забивали Яблонський та Червяков.

24.10.2020

Чорноморець (Одеса) — УФК-Металл (Харків), Динамо (Київ) — ДЮСШ-15 Київ, ДВУФК (Дніпро) — Шахтар (Донецьк).

Група 3

ДАФ Дніпро здобула шосту у сезоні перемогу, перегравши на виїзді ДЮСШ-11 Чорноморець — 2:1. Ця перемога дозволила дніпрянам збільшити відрив від одеситів до семи очок.

Відзначаємо дебютну у сезоні перемогу ДЮФШ ФК Миколаїв. Корабели в домашньому матчі здолали ДЮСШ Металург — 2:0.

У ще одному матчі групи Інтер та Маріуполь м’ячів не забивали.

24.10.2020

ДАФ Дніпро (Дніпро) — Миколаїв, Металург (Запоріжжя)  — Інтер (Дніпро), Маріуполь — ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса).

Група 4

Сьому перемогу поспіль здобули гравці УФК-Карпати. Львів’яни не залишили шансів ВІК-Волинь — 4:1.

МФА Мукачево не стала вдіпускати у відрив львів’ян і також здобула три залікові пункти, на виїзді перегравши Волинь — 3:1. Дублем у складі МФА  відзначився Олександр Пищур, ще один м’яч на рахунку Богдана Полудняка.

КЗ ДЮСШ Карпати мінімально поступилися Львову — 0:1. Господарі здобули три очки завдяки єдиному голу, проведеному на 14-й хвилині. Львову вдалася атака правим флангом і після навісу на дальню стійку нападник золотих левів головою переправив м’яча у ворота — 1:0. Могли господарі до перерви відзначитися й вдруге після розіграшу з кутового на 31-й хвилині, однак за карпатівців зіграла поперечина.

Львівське дербі. Фото school-karpaty.com.ua.

У другому таймі зелено-білі робили спроби відігратися, однак в атаці мало що виходило, або ж вдало у рамці діяв воротар господарів.