Динамо U-16 програє у Дніпрі й втрачає лідерство у своїй групі Еліт-ліги ДЮФЛУ

Матчі 5-го туру Еліт-ліги ДЮФЛУ серед команд U-16 (футболісти 2005 року народження) подарували безліч яскравих емоцій. Проект Золотий Талант розповідає про найцікавіші матчі туру. Відзначаємо п’яту поспіль перемогу УФК-Карпати, а також поразку Динамо у грі з ДВУФК Дніпро

Група 1

З дебютною перемогою в поточному сезоні можна привітати колектив Атлета під керівництвом Сергія Нахабова. Атлетівці розгромили суперника на власному полі. Дублями відзначилися Педченко та Колесник. Ще один гол в активі Чернишова.

Відзначаємо п’яту поспіль перемогу Зміни-Оболонь. Цього разу її гравці мінімально переграли ОК ім. І. Піддубного — 1:0.

У ще одному матчі групи ВОДЮСШ розгромила Прем’єр-Ниву — 3:0. Звертаємо увагу на результативність Костика Богдана з ВОДЮСШ, який забив вже чотири м’ячі у цьому сезоні.

Тур 5

4.10.2020

Атлет (Київ) — ДЮСШ-26 Київ — 5:1

ОК ім.І.Піддубного (Київ) — Зміна-Оболонь (Київ) — 0:1 (1 тайм, 2 тайм)

07.11.2020

ОК ім.І.Піддубного (Київ) — Зміна-Оболонь (Київ), Атлет (Київ) — ДЮСШ-26 Київ, ВОДЮСШ (Вінниця) — Прем`єр-Нива (Вінниця).

Група 2

У центральному матчі групи зустрічалися ДВУФК з Дніпра та Динамо. У протистоянні лідерів перемогу здобули дніпряни — 2:1. Кияни володіли перевагою, а господарі  розраховували на контратаки та стандартні положення і  таки досягли свого. Після дальньої подачі зліва суперники скористалися помилкою у захисті киян та повели у рахунку. Відзначився Лисенко. Майже одразу господарі закріпили свою перевагу, заробивши пенальті, який реалізував Бойко.

На останній хвилині першого тайму гості забили гол у роздягальню: Янчишин скористався тим, що голкіпер ДВУФК неправильно побудував стінку, і зі штрафного послав м’яча повз неї та воротаря, скоротивши відставання у рахунку. У підсумку, гра так і завершилася мінімальною перемогою ДВУФК Дніпро.

Відзначаємо впевнену перемогу одеського Чорноморця над ДЮСШ-15 — 4:1. Для одеситів це дебютна звитяга у сезоні.

УФК-Метал із Шахтарем готові до двобою. Фото фейсбук УФК-Метал.

У ще одному матчі групи донецький Шахтар мінімально переграв УФК-Метал. Єдиний м’яч у свій актив записав Башмарін.

Найкращим бомбардиром групи на даний момент є Панченко Сергій з ДВУФК (Дніпро), який вже встиг забити п’ять м’ячів.

10.10.2020

ДЮСШ-15 Київ — Шахтар (Донецьк), УФК-Металл (Харків) — ДВУФК (Дніпро), Динамо (Київ) — Чорноморець (Одеса).

Група 3

У дніпровському дербі впевнену перемогу здобули гравці ДАФ Дніпро, які переграли Інтер з рахунком — 3:1.

У ще одному матчі групи ДЮСШ-11 Чорноморець розгромила Миколаїв — 5:1. Для одеситів ця перемога стала третьою у сезоні.

Тур 5

3.10.2020

ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса) — Миколаїв — 5:1 (1 тайм, 2 тайм)

Група 4

П’яту поспіль перемогу у сезоні здобули гравці УФК-Карпат, які переграли у дербі КЗ ДЮСШ Карпати — 3:1. Боротьби у цьому матчі не вийшло: ще у першому таймі вихованці Володимира Вільчинського провели два м’ячі, на що хлопці Андрія Василитчука відповіли одним. І цей гол Любомира Білевича, мабуть, єдине що зап’яталося у виконанні школярів Карпат. Після перерви гравці УФК-Карпати відзначилися втретє.

МФА Мукавево на виїзді розгромила ВІК-Волинь — 3:0. За команду Івана Фізера забивали: двічі Назар Кайда, а також Богдан Остроушко.

У найбільш результативному матчі групи Львів переграв луцьку Волинь — 3:2. Ця перемога дозволила львів’янам піднятися на третє місце у групі.