Еліт-ліга ДЮФЛУ (U-17): Динамо й Шахтар грають нічиї, лідирує команда з Дніпра

З-поміж матчів 5-го туру Еліт-ліги ДЮФЛУ серед команд U-17 (футболісти 2004 року народження) відзначаємо результативну нічию ДВУФК Дніпро і Динамо, а також дебютну перемогу одеського Чорноморця у грі з ДЮСШ-15. Звертаємо увагу на результативність Даниїла Лискова із ДЮСШ-11 Чорноморець, який вже забив шість м’ячів у цьому сезоні

Група 1

Своєї третьої поразки у сезоні зазнав Атлет. Цього разу підопічні Романа Гринчука на стадіоні Темп мінімально поступилися ДЮСШ-26.

У найбільш результативному матчі групи ОК ім. І. Піддубного розгромив Зміну-Оболонь — 4:0. Ця перемога дозволила Олімпійському коледжу вийти на друге місце. Відзначаємо бомбардирські якості Ярослава Базаєва, який у п’яти матчах забив чотири м’ячі.

У вінницькому дербі Прем’єр-Нива мінімально переграла ВОДЮСШ. Це перемога дозволила Прем’єр-Ниві вийти на перше місце у групі.

Тур 5

3.10.2020

Зміна-Оболонь (Київ) — ОК ім.І.Піддубного (Київ) — 0:4 (відео)

24.10.2020

Зміна-Оболонь (Київ) — ДЮСШ-26 Київ, Прем`єр-Нива (Вінниця) — Атлет (Київ), ОК ім.І.Піддубного (Київ) — ВОДЮСШ (Вінниця).

Група 2

УФК-Метал та донецький Шахтар не порадували своїх прихильників забитими м’ячами — 0:0. Відзначимо, що це вже третя нічия для гірників у цьому сезоні.

Фото фейсбук УФК-Метал.

Також внічию, але вже в результативну, зіграли Динамо та ДВУФК Дніпро — 1:1. Гості з Дніпра досить швидко відкрили рахунок. На 13-й хвилині після не надто вдалої передачі з лівого флангу м’яч відскочив до Вирича, який був на межі офсайду. Динамівці сигналізували про положення поза грою, однак арбітр зафіксував взяття воріт. Наприкінці першої третини другого тайму рахунок було зрівняно. Під час гольової атаки всі гравці крім динамівського голкіпера Кочерги були на половині поля дніпрян. Після довгої передачі від центрбека Чубатого від центрального кола Давлатов виграв боротьбу в повітрі у штрафному майданчику гостей та скинув м’яча ближче до центру на Уварова, той теж виграв боротьбу у свого опікуна та розстріляв ворота метрів з десяти.

Догравання Динамо розібралося з Чорноморцем в перенесених матчах Еліт-ліги ДЮФЛУ (відео)

Гру Динамо значно підсилили заміни, коли на поле вийшли свіжі гравці лінії атаки. На 72-й хвилині після вкидання ауту м’яч прилетів до Кілєвого, який лише кілька хвилин тому з’явився на полі, і той розстрілював ворота метрів з восьми, проте відправив м’яча над поперечиною. Ще за кілька хвилин момент виник у свіжого Анікєєва. На 78-й хвилині він замикав ударом головою практично у порожні ворота навіс на дальню стійку, проте не влучив у площину. Був момент і в Пастуха, але той теж не влучив у ворота з центру штрафного майданчика.

У гостей, які з 61-ї хвилини грали у меншості після вилучення Дудника, єдиний момент за рівного рахунку виник в кінцівці гри, під час штрафного удару метрів з 18-ти. Однак ворота Динамо врятував Кочерга. У підсумку матч завершився нічиєю, яка не завадила дніпрянам очолити групу.

У найбільш результативному матчі групи одеський Чорноморець вдома переграв ДЮСШ-15 — 3:2. Це дебютна перемога для одеситів у сезоні.

Тур 5

3.10.2020

УФК-Метал (Харків) — Шахтар (Донецьк) — 0:0

Динамо (Київ) — ДВУФК (Дніпро) — 1:1 (відео)

Чорноморець (Одеса) — ДЮСШ-15 Київ — 3:2 (1 тайм, 2 тайм)

07.11.2020

УФК-Метал (Харків) — Шахтар (Донецьк), Динамо (Київ) — ДВУФК (Дніпро), Чорноморець (Одеса) —  ДЮСШ-15 Київ.

Група 3

У третій групі було зіграно два матчі п’ятого туру. ДАФ (Дніпро) у дербі досить прогнозовано переграв Інтер — 2:1. Відзначимо, що дніпровський Інтер поки що не здобував залікових пунктів і пропустив вже 14 м’ячів.

В іншому матчі групи ДЮСШ-11 Чорноморець мінімально переграла Миколаїв. Ця перемога дозволила одеситам з максимальним результатом вийти на перше місце. Відзначаємо, Даниїла Лискова з одеської команди, який вже встиг забити шість м’ячів, три з них з пенальті.

Тур 5

3.10.2020

ДАФ Дніпро — Інтер (Дніпро) — 2:1 (відео)

Група 4

МФА Мукачево впевнено переграла ВІК-Волинь — 3:1. За команду Віталія Панфілова забивали: двічі Юрій Климковський та Назар Воробей. Відзначимо, що вже на 20-й хвилині за друге попередження з поля був вилучений гравець ВІК-Волині.

КЗ ДЮСШ Карпати у дербі переграли УФК-Карпати — 2:1. Активніше розпочали гру господарі, які вже на 5-й хвилині могли повести в рахунку. Проте удар Добрянського, який увірвався з лівого флангу, зумів парирувати воротар академіків Іван Дубовий. Проте з другої спроби правий вінгер школярів Карпат таки досяг свого. На 13-й хвилині Добрянський отримав м’яча на правому фланзі, хитнув суперника, змістившись у центр і з лівої потужно пробив у правий від воротаря верхній кут — 1:0.

Коли спливала остання хвилина першого тайму, після подачі з кутового Юрій Важинський забив просто неймовірний мяч, спіймавши м’яча у повітрі і спрямував його у дальню дев’ятку.

Карпати забивають другий гол. Фото school-karpaty.com.ua.

На 8-й хвилині другої 45-хвилинки гості повернули інтригу, коли гравцеві УФК-Карпати вдався дальній удар. Опісля моменти були в обох команд, однак рахунок не змінився — 2:1.

У ще одному матчі групи Волинь та Львів зіграли у результативну нічию — 1:1.